dikkatimi çeken başka bir yer

İRON

Kullanıcı
Cevap: dikkatimi çeken başka bir yer

8481pic009.jpg

katılıyorum aynen usta.zaten mezara çokda uygun. kesiği yada kanalı işi dahda kolaylaştırıp netleştirdi diyebiliriz.kolay gelsin....

TEVFiK

Vip Üye

katılıyorum aynen usta.zaten mezara çokda uygun. kesiği yada kanalı işi dahda kolaylaştırıp netleştirdi diyebiliriz.kolay gelsin....
S.a. Sayın Fakir=Baba Link'li Ustam Yorumunuz İçin Teşekkür eder. Allah C.C. Razı Olsun derim.
Allah'ım (C.C.) Nasip ederse yarın İnşallah tekrar buraya gidip Sayın Asiavcı Ustamın dediği gibi düzgün vede birazdaha geniş resmini çekip konuma ilave edeceğim.
Saygılarımla.;)
8481pic009.jpg

MURATS44

Kullanıcı

Taş üzerindeki anlamları nasıl çıkarıyorsunuz acaba? Tecrübe olsa gerek. Ben normal bir taştan başka birşey göremiyorum.:)

TEVFiK

Vip Üye

Taş üzerindeki anlamları nasıl çıkarıyorsunuz acaba? Tecrübe olsa gerek. Ben normal bir taştan başka birşey göremiyorum.:)
S.a Sayın MURAT Kardeşim Yorumunuz İçin Teşekkürler(alkış) Evet Buradaki Ustalarım Benden daha Tecrübeli Oldukları İçin burada kendilerinden Akıl,ve Yorum Alabilmek için çaba gösteriyorum.mesela buradaki işaret gibi.
2617PIC_0096.JPG

Saygılar.

İRON

Kullanıcı

S.a Sayın MURAT Kardeşim Yorumunuz İçin Teşekkürler(alkış) Evet Buradaki Ustalarım Benden daha Tecrübeli Oldukları İçin burada kendilerinden Akıl,ve Yorum Alabilmek için çaba gösteriyorum.mesela buradaki işaret gibi.
2617PIC_0096.JPG

Saygılar.

yön vermeyen işaretlerin mezarı hemen yanıbaşında olur yada bir iki metre uzağı..tıpkı örnekte olduğu gibi.saygılarr