Diriliş Ertuğrul Trt1

SEVALİ

Kullanıcı
Diziyi hiç izlemedim TV izlemeyi pek sevmiyorum..
Her daim üst tasarımlar olmuştur ve sadece bizler bunları takip ederiz..
Aşağıdaki linki ister tam izleyiniz ister 38.00 dakikadan 47.00 dakikaya kadar izlemenizi rica ediyorum..
Hollywood =Holy land
Holy land =Kutsal ağaç Kutsal toprak
Holy land linkinide aşağıda paylaşıyorum.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
gold ustam güzel bir paylaşım olmuş aslında aytunç hoca ve anıl çeçen bir yerlere güzel parmak basıyorlar burada herşey güzel anlatılmış burada adı geçen aziz pol neden sünnetlidir türkiyede kimler boynunda gizli haç taşıyor selçuklu ve osmanlı da dahil dir buna bu tapınakcılar kimlerdir bunu iyi görmek lazım bunlar islam aleminde sadece türkiye üstünde ilmi çalışmayı yüz yıllık yapmaktadırlar istenen bütün olaylar türk milletinin parçalanmasıdır birlikteliginin bozulmasıdır türk devleti parçalanırsa asıl hedef islamdır yazacak çok şey verdır ki siyasete girer şunu söyleyim bugün artık komşumuz olan malum peşmerge devletinde bir kaç gün içinde binlerce peşmerge topluca hiristiyan olmuşlar ve bunuda basın yazmıştır işte bunun sırrını iyi görmek lazır bunların sözde eşkiya lideri bu topraklarda türkiye sizinle gurur duyuyor diyerek karşılayan bir gurüh olmuştur iyi geceler.

SEVALİ

Kullanıcı
Meşhur bilirsiniz Baba 1 Baba 2 Baba 3 serisini..
Önce size müziğini dinletmek isterim..

Bir çoğumuzun bildiği bir çoğumuzun bilmediği mafya filmi idi..
Aslı öyle değilmiş neden derseniz yengelerimden izin alıp sakin kafa ile 2 saat 50 dakika 14 saniye ayırmanız gerekecek..

Baba 3 başlıyor..

Önemli olan 1980 yıllarda böyle harika bir film yapılmış olup Katolik kilisesinin Sarayında yani vatikanda ortaya sürülmüş rüşvet para ilişkisi..

SEVALİ

Kullanıcı
gold ustam güzel bir paylaşım olmuş aslında aytunç hoca ve anıl çeçen bir yerlere güzel parmak basıyorlar burada herşey güzel anlatılmış burada adı geçen aziz pol neden sünnetlidir türkiyede kimler boynunda gizli haç taşıyor selçuklu ve osmanlı da dahil dir buna bu tapınakcılar kimlerdir bunu iyi görmek lazım bunlar islam aleminde sadece türkiye üstünde ilmi çalışmayı yüz yıllık yapmaktadırlar istenen bütün olaylar türk milletinin parçalanmasıdır birlikteliginin bozulmasıdır türk devleti parçalanırsa asıl hedef islamdır yazacak çok şey verdır ki siyasete girer şunu söyleyim bugün artık komşumuz olan malum peşmerge devletinde bir kaç gün içinde binlerce peşmerge topluca hiristiyan olmuşlar ve bunuda basın yazmıştır işte bunun sırrını iyi görmek lazır bunların sözde eşkiya lideri bu topraklarda türkiye sizinle gurur duyuyor diyerek karşılayan bir gurüh olmuştur iyi geceler.

Düşüne düşüne düşünce suçundan içeri alacaklar..

SEVALİ

Kullanıcı
Çalsınlar sülalem çalmadı ben hiç çalmadım ..
en fazla bir iki pc nin hartdiskinden oluruz çalar giderler eskiden oldugu gibi.(matrix)(matrix)(matrix)(matrix)(matrix) HIRSIZLAR

Bir çok yazı ve video paylaşabilirim ülkemizin bu durumunda siyaset konusu olarak paylaşamıyorum kanım kıpır kıpır olsa da durmam gerek..

Son düzenleme:

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Çalsınlar sülalem çalmadı ben hiç çalmadım ..

Bir çok yazı ve video paylaşabilirim ülkemizin bu durumunda siyaset konusu olarak paylaşmıyorum kanım kıpır kıpır olsa da durmam gerek..
eyvvellah ustam kapler bir biz anlarız bir birimizi(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)