Domuz isareti ve harita | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Domuz isareti ve harita

Pers34

Kullanıcı
Bana gore 2 oda var.
Sistemde degisiklik olmadiysa.
Soldaki oda boş.
Sagdaki oda tuneli, kapisi, icerisi ve malzeme tuzakli. 3ncu oda dedikleri cekmece seklindeki yer icin demis olabilirler. En kiymetli malzeme burada.
Cubuk ile yan duvarin yaninda dolasilirsa cok rahat tespit edilir. 2-3 tokmak darbesiyle de teyit edilir.
Doner taş, zehirli ok, su tuzagi, malin ustundeki zehir. Aklimda kalanlar bunlar. Ha birde kapi onune gelince kafanizi yukari kaldirin, ustunuze yikilacak tas bloklarini goreceksiniz.
Hocam cok tsk ederim verdigin bilgiler icin bayramdan snra nasipse gidicem cevrenin resimlerini aticam buraya o zmnda yorumda bulunursan cok sevinirim

Kader25

Admin
Kader ustam zehirli ok sistemi nasıldır Denk gelince mıhlanmayak 🙂
Ayagini tasa basinca, ok mekanizmadan kurtuluyor. Sistem 1000 sene once kurulmus olsada ilk gunku gibi aktif.
Donmus yagin icinde oksitlenmeden duruyor. Illa vucudun bir yerine degiyor. Temren zehirlidir derler.
Bozulmusunu gormek nasip oldu bana.
Tunelin en dar yerinde.
Firsat bulursam cizip buraya atayim insallah.

Tunelde ilerlenecekse illa kalas uzerinde yurunmelidir yada emeklenmelidir. Tunel paris sokaklarindan daha aydinlik olmalidir. Led isildaklar yeterli olur.

Reedmann

Kullanıcı
Ayagini tasa basinca, ok mekanizmadan kurtuluyor. Sistem 1000 sene once kurulmus olsada ilk gunku gibi aktif.
Donmus yagin icinde oksitlenmeden duruyor. Illa vucudun bir yerine degiyor. Temren zehirlidir derler.
Tunelin en dar yerinde.

Tunelde ilerlenecekse illa kalas uzerinde yurunmelidir yada emeklenmelidir. Tunel paris sokaklarindan daha aydinlik olmalidir. Led isildaklar yeterli olur.
Taş tuzağını gördüm Erinmemişler bir kamyon kaya koymuşlar tepeye giriş altta Cesaretiniz varsa buyurun gelin dermiş gibi İçerde kim varsa Merak etmiyor değilim Kamerayı salabilsem bir 🙂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Kimseyi zarflama gibi bi durumum yok elimdeki resimler sdce bu attiklrim cevrenn resmini atma ihtimalim suan yok orda degilim 3 ay boyunca arastrdk kazdgmz yerler oldu sorustrdk lakin sonuca ulasamdk srdgmz kisilern bulustgu nokta buyuk gömü oldugu ve cok tuzakli oldugu . .
Yazarken sesli harfleride kullanarak yazın. Daha anlaşılır olacaktır.

Pers34

Kullanıcı
Tunelin en dar yerinde.

Hocam kazdigimiz yerden böyle bisey cikmisti bununla ilgili bi yorumun varmidir acaba ?

Ekli dosyalar

• IMG-20221017-WA0000.jpg
    IMG-20221017-WA0000.jpg
    545.6 KB · Görüntüleme: 21

Kader25

Admin
Hocam kazdigimiz yerden böyle bisey cikmisti bununla ilgili bi yorumun varmidir acaba ?
Bu tur isaretlemenin uzmani olan bir kisiyi taniyorum. Arasira sitemize de gelir. Bu kisi yon ve metrajina kadar bilgi sahibidir. Insallah konunuzu okursa birseyler yazar. Benim gorduklerimin bildiklerimin icinde bu yok malesef.