Dowsing Rods L Çubuklar Içerikleri Pinpointer Ayar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Dowsing Rods L Çubuklar Içerikleri Pinpointer Ayar

metin77

Kullanıcı
metin usta altının 11 14 18 22 24ayarına göre frekansıda değişiyor.bu altınların bulunduğu küpün,tenekenin,bakır sıtıl,taşın içinde olduğunu işin içine katarsak onlarında kendine has frekansı vardır.yanii örneğin yere koyduğumuz 22 ayar altın freknsı 5252 diyelim açıktayken bu altını cubuklar yakalar.fakat bunu yer altında bakır kazan içinde olduğunuda varsayarsak cihaza 5252 freknsı girdiimiz halde bulamayız. çunku burada bakır kazanın frekansınıda 5252 nin üstüne eklememiz gerekiyor.
veya 22 ayar altın horasanın içindeyse horasanında kendine haz frekansı var.bu örneği çoğaltabiliriz. bunu isterseniz evde deneyebilirsiniz şöyle yapın altın bilezii eski bir küp parçasının üstüne koyun bakın açıkta yakaladıınız altını,küp parçasının üzerindeyken çubuklar o altını göremeyecektir.altını kaya parçasının üstüne koyun göremezsiniz:bakır parçasının üstüne koyun çubuklar göremeyecektir.damacananın içine koyun göremeyecektir.çünkü her maddenin kendine has suası var.dediiniz gibi minarelleri bu işin içine katmadım bilee Altınlar bunlarla bir arada bulundugu sürece frekans sistemiylede iş kolay degil.
Ustam içimi okudun diyebilirim. Açıkta bulunan metallin frekansı ile yer altındaki metalin frekansı farklı ve içinde bulunduğu nesneye göre bile farklı frekans doğacağını biliyorum ve minerallerle bu işin imkansız hale geldiğinin de farkındayım.

İnsanın kendine göre bir enerjisi varım evet var ve buna göre de farklı bir frekans değeri var. Seninde bahsettiğin gibi metallerin Yanyana gelmesi farklı bir frekans çıkaracağı gibi sade çubuklarla insanın frekansı birleşince yine farklı bir frekans çıkacak ve her farklı kullanıcı farklı yerlere çubuklar tarafından yönlendirilecek. Karışımlı çubuklar içinde bu geçerli. Çubuğun frekans değeri ben içerisine eklenen metal ben mşneralllerin frekanslarıyla birleşecek ve çok yüksek bir frekans ortaya çıkacak.

Karışımlı çubuk yapıp satma hayali kuranlar bence burada yanılıyorlar. Doğru frekansı bulsa bile bu sadece kendi bedeninin frekansıyla bulacağı için çubuğu sattığı kişi bulamayacak ben beddua edecekler.

Eldivenle kullanmak bile insan enerji frekansını çubuklara geçiyor ben geçirdiği için de çubuk tepki veriyor. İnsan enerjisini çubuktan uzak tutmak lazım fakat mümkün görünmüyor.

@A21MEDLİ ustam Benim frekans jenaratörü ile denemek istediğim yüksek frekans girerek sonuca gitmek. Şimdilik 65 MHz daha sonda 500 MHz üreten rf sinyal jenaratörü ile denemeler yapmak. Çok yüksekte mineral frekansı fazla olmaz diye düşünüyorum. Bu konuda fikrin Benim için önemli. Biraz uzun oldu ama ancak anlatabildim :)

gıral

Vip Üye
Arkadaşlar niye zorluyorsunuz. Olmayacak bişeyi:D Altın dışında herşeyi buluyorsunuz. Biz ise altın arıyoruz :D bunu ne makina neçubuk bulamıyor :( benkabullendim yıllar önce. Sizede tavsiyemdir bırakın bunları artık zamanınıza ve paranıza yazık etmeyin:D

metin77

Kullanıcı
Arkadaşlar niye zorluyorsunuz. Olmayacak bişeyi:D Altın dışında herşeyi buluyorsunuz. Biz ise altın arıyoruz :D bunu ne makina neçubuk bulamıyor :( benkabullendim yıllar önce. Sizede tavsiyemdir bırakın bunları artık zamanınıza ve paranıza yazık etmeyin:D

Giriştiğim hiçbir işi yarım bırakmadım. Pes etmek kişiliğime ters gelir. Duraksarım birşey yapmıyormuş gibiyimdir ama düşünmeye hep devam ederim. Çok farklı fikirlerimde var ama tek tek denemek lazım. Bir kere buldunmu gerisi ip söküğü gibi gelir. Bizim bu çilemiz gerçekten bulan biriyle görüşmüyor olmamız yoksa başka bir nedeni yok. :)

gıral

Vip Üye
Allah gönlünegöre versin ustam hakkında hayırlısı olur inşallah. Temennilerimle beraber. Herkesin kaçırdığı bimevzuyuda es geçmek olmaz odaşuki. Allah cc bişeyi nasip edecek etmiyorsa bunlar ancak havada kalır . Herşeyi ölç biç tart onnumara yap kusursuz benzersiz harkulade olsun , vermeyince vermiyor usta. Zorla alacak gücümüzde yok eeee sonuç yine tırt:D

metin77

Kullanıcı
Allah gönlünegöre versin ustam hakkında hayırlısı olur inşallah. Temennilerimle beraber. Herkesin kaçırdığı bimevzuyuda es geçmek olmaz odaşuki. Allah cc bişeyi nasip edecek etmiyorsa bunlar ancak havada kalır . Herşeyi ölç biç tart onnumara yap kusursuz benzersiz harkulade olsun , vermeyince vermiyor usta. Zorla alacak gücümüzde yok eeee sonuç yine tırt:D
Yan gelip yatmakla da hiçbirşey olmaz biliyorsun. Bizim niyetimiz kalbimiz belli allah cc cümlemize nasip etsin

A21MEDLi

Admin
Ustam içimi okudun diyebilirim. Açıkta bulunan metallin frekansı ile yer altındaki metalin frekansı farklı ve içinde bulunduğu nesneye göre bile farklı frekans doğacağını biliyorum ve minerallerle bu işin imkansız hale geldiğinin de farkındayım.

İnsanın kendine göre bir enerjisi varım evet var ve buna göre de farklı bir frekans değeri var. Seninde bahsettiğin gibi metallerin Yanyana gelmesi farklı bir frekans çıkaracağı gibi sade çubuklarla insanın frekansı birleşince yine farklı bir frekans çıkacak ve her farklı kullanıcı farklı yerlere çubuklar tarafından yönlendirilecek. Karışımlı çubuklar içinde bu geçerli. Çubuğun frekans değeri ben içerisine eklenen metal ben mşneralllerin frekanslarıyla birleşecek ve çok yüksek bir frekans ortaya çıkacak.

Karışımlı çubuk yapıp satma hayali kuranlar bence burada yanılıyorlar. Doğru frekansı bulsa bile bu sadece kendi bedeninin frekansıyla bulacağı için çubuğu sattığı kişi bulamayacak ben beddua edecekler.

Eldivenle kullanmak bile insan enerji frekansını çubuklara geçiyor ben geçirdiği için de çubuk tepki veriyor. İnsan enerjisini çubuktan uzak tutmak lazım fakat mümkün görünmüyor.

@A21MEDLİ ustam Benim frekans jenaratörü ile denemek istediğim yüksek frekans girerek sonuca gitmek. Şimdilik 65 MHz daha sonda 500 MHz üreten rf sinyal jenaratörü ile denemeler yapmak. Çok yüksekte mineral frekansı fazla olmaz diye düşünüyorum. Bu konuda fikrin Benim için önemli. Biraz uzun oldu ama ancak anlatabildim :)

500 Mhz sinyal jenaratörüyle ancak fare deliği gibi bir boşluk bulabilirsiniz.;) normal bir mezar boşluğunu 700- 900 Mhz ancak yakalar.

metin77

Kullanıcı
500 Mhz sinyal jenaratörüyle ancak fare deliği gibi bir boşluk bulabilirsiniz.;) normal bir mezar boşluğunu 700- 900 Mhz ancak yakalar.

Ustam MHz dedim ben. 600-700 ve 900 frekanslar hz cinsinden değil mi?

Birde anten analizörleri var. Uydu anteni ayarlamak için sinyal bulucu. Acaba bu alet alıcı olduğu için bunu çubuğa monte etsek nasıl olur sence ?

metin77

Kullanıcı
Ne alıcısı ben vericisi .... avare bir şekilde dönüp duruyor. Selim yüksel diye birinden aldım buna benzer birşey daha toprağa değmedi evde denemelerimden geçmediği için attım ne kazıklar yemişim be yaa