Düşünceleriniz ?. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Düşünceleriniz ?.

Selam ustalar, resimlerde ilginç olanlarla ilgili yorumlarınızı bekliyorum...

• yorumsuz.

Oy: 0 0.0%
  • Yorumsuz.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

By_hayalet

Kullanıcı
her birini ayrı konu olarak ve değişik açılardan detaylı resimlerle yorumlamak gerekir. bir şey varmı dediğin yer ,doğrudur,hatta alt kısımlarda bile işiçilik mevcut. o kayalıkta zeminden bir giriş olacak.
en detaylısı bu bölüm. burada bir kaç ayrı nokta var.

bir ana mahzen,içi çok detaylı işlenmiş. ayrıca cizdiğim yönler diğerlerinin olduğu alanlar. on olur yirmi adım olur ,ara mesafeleri ölçümü ile kolay tespit edilebilir.
@ikizceli ustam sana zahmet sonraki attığım resimleride yorumlayabilirmisin ? ..

By_hayalet

Kullanıcı
İlk 4 resim ile son 3 resim aynı yerdemi, buna bi açıklık getirebilirmisin.
İlk resimde yuvarlak içindeki ıstavroz buranın kutsal alan olduğunu der. Ayrıca ruhban sınıfına ait mezar veya mezarlar var. Haça sırtını verdiginde yönün guney guneybatıysa 30 40mt. ilerisini tarif edebilirmisin?
Ayrıca üçgenin uc kısmının yönüde önemli. Etrafta acı su cesme varmı. Yine hacin olduğu kayanın arka taraflarında mıcır yığma araştırılabilir.
Diğer resimlere kafam karışmasın diye bi şey diyemiyorum. @İkizceli abimiz yazmış zaten.
@komana ustam atmış olduğum yeni resimlerle ilgilede yorum yaparsanız sevinirim..

efkan55

Kullanıcı
ucgen dediğin yerin altinda caliligin oldugu yeri yokla otlarin daha yesil oldugu alan ksyada kesme iscilik vsr sanki orada bir ksya mezari olabilecegini dusunuyirum

efkan55

Kullanıcı
ikizceli ustama katiliyorum hatta iki tane yer gozukuyor kayayla zeminin birlestigi noktada