Düz arazi ortasındaki yol | Define işaretleri ve anlamları

Düz arazi ortasındaki yol

efo6013

Kullanıcı
S A arkadaslar arzi ortasında bu yol ilğimi cekti akadaşar bu yol batıdan başlayıp doğuya doğru kavisli bir sekilde gidiyor bu yolun yan tasları dizik bu yol hakkında saygı degeli ustalar yorumum ları neler olacak işallah hayırlısı olur simdiden tüm ustalara sonsuz teşekkürler sayğılar[URL =http://bit.ly/V0BZqe]
525227102012414.jpg
[/URL]

KANAS_USTA

Admin
Cevap: Düz arazi ortasındaki yol

kardes yerın guzel
ancak bu tıp yerlerde klavuzluk edecek yuzey emarelerı lazım
sen yuzeyde dıkatını ceken dogal olusumların yanında yapay ne varsa onlardan sunlamılısın kı yoldan ayrılıp menzıle varalım yoksa bu yolun sonu gelmez:)

Alfa Romeo

Kullanıcı
Son düzenleme:

ihtiyar45

Vip Üye

Değerli kardeşim sorduklarımı çevablarsan sevinirim.

1.bu yolun devamında aşağıya doğru gittiğinde hafif düzlük ve bu düzlükte kuyu ve eski yapı kalıntısı varmı.

2.bu yolun ileriye doğru gittiğinde küçük mezarlık alanı varmı.

3.bu yolun yakınında yüksekçe dağ varmı,bu dağın üzerini inçeledinmi.

cantar

Vip Üye

671927102012426.jpg

Arkadaki kayalık yuvada bir kuş karga atmaca kartal kumru güvercin ne derseniz o yanındaki ağaç top görünümlü ağaç kanat kısmından kopan taş sağ tarafta yatıyor bence araştırmalarını o yönde yoğunlaştırmanda fayda var o yer boşuna bir tabiat parkı gibi düzenlenmemiş tabii bu benim görüşüm...

TRUVA

Admin

yol dediğiniz sırlaı kayalarda ve çevredki büyük kayalarda işaretleri inceleyin.bu yol çevresinde harman yeri varmı?kuyudan bahsetmişsin.başka kuyu yokmu?su kaynağı yokmu? detaylı inceleme yaparsanız bir şeylere ulaşacağınızdan eminim.bu yolu kesen başka bir yol varmı?

cantar

Vip Üye

efo6013

Kullanıcı

Değerli kardeşim sorduklarımı çevablarsan sevinirim.

1.bu yolun devamında aşağıya doğru gittiğinde hafif düzlük ve bu düzlükte kuyu ve eski yapı kalıntısı varmı.

2.bu yolun ileriye doğru gittiğinde küçük mezarlık alanı varmı.

3.bu yolun yakınında yüksekçe dağ varmı,bu dağın üzerini inçeledinmi.
S A segili ustam ilk önce yorumların için teşkkür ederim sorularına tek tek cevap vereceğim 1. BU yolun batı kısmı yolun ucu ve asğıya doğru bir iniş var burada eski bir kalıntı veya kuyu yok .
2 . yolun ilerisi de her hangi bir mezarlık alanı yok bayağı bir mesafede belli başına cok büyük kayalıklar var,
3, bu yolun yan kıssmında daha yüksekce bir tepeye benzeyen yer var fakat oraya gidipte inceleme yapamadım ustam işallah en kısa zamanda oraya iyi bir makina götüreçeğim isteğiniz yer var ise oralarınıda resimlerim sayğılar.

efo6013

Kullanıcı

671927102012426.jpg

Arkadaki kayalık yuvada bir kuş karga atmaca kartal kumru güvercin ne derseniz o yanındaki ağaç top görünümlü ağaç kanat kısmından kopan taş sağ tarafta yatıyor bence araştırmalarını o yönde yoğunlaştırmanda fayda var o yer boşuna bir tabiat parkı gibi düzenlenmemiş tabii bu benim görüşüm...
S A sevgili ustam CANTAR bu büyük kaylığı iyiçe inceleme sansım oldu fakat birsey yapamadım zirvesine cıkamadım cünkü tırmanma yerleri yok ustam burada kus veya benzeri hayvan resimlerine benzer bir sey yok hocam burası tamamen orman olduğu için her tarafı top koru bu büyük kayanın batı kısmında bazı taslar var ama tas lar ufak olduğu için dikkate almadım ama tasta bazı işaret veya oymalar vardı tas ufak vede oynar olduğu için fazla meğillik vermedim fakat tüm resimleri ni yüklüyorum incelerseniz sevinirim yorumlarınnız için sonsuz teşkürler homcam1

2
3
4
5
6
7

efo6013

Kullanıcı

yol dediğiniz sırlaı kayalarda ve çevredki büyük kayalarda işaretleri inceleyin.bu yol çevresinde harman yeri varmı?kuyudan bahsetmişsin.başka kuyu yokmu?su kaynağı yokmu? detaylı inceleme yaparsanız bir şeylere ulaşacağınızdan eminim.bu yolu kesen başka bir yol varmı?
S A sevgili ustam sıralı kayalar göründüğü kadar bir ucu büyük kaya yakınlarında başlayıp diğer ucuda kücük kayalıkta bittiyor burada kuyu diye birsey yok hayman yerde yok yanlız söyle izah edeyim büyük kaya batı kısmında kalır burası haften 30 metre kadar bir meğil var mehilin alıt kısnında dere gecer derye kadar iki meğil olusturur derede kuzeyden güneye doğru akar burada az önce yüklegim büyük kayanın dere kısmında ufak tastan başka işaret yok hocam yorumların için sonsuz teşkürlerimi arz ederim sayğılar