Düz arazi ortasındaki yol | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Düz arazi ortasındaki yol

cantar

Vip Üye
Cevap: Düz arazi ortasındaki yol

kardeşim ben sana çizimini yaptım kayadaki görüntü o ben bir kuşu yuvada görürsem bulunduğu yerde uçar vaziyette görürsem gittiği yönde ararım git o çizim yaptığım yerin karşısın da otur incele ağaçtan olan taraftan da bak bakalım nasıl bir çalışma yapılmış benim sana söyliyebileceklerim bu karar sana kalmış ben sana dere tepe git demiyorum ama bulunduğun alangüzel bir alan nasibin varsa alırsın yoksa nasibi olan alır
sayğılarımla...
671927102012426.jpg

lütfen fotografı yakınlaştırarak bak iki fotografıda düzgün bir şekilde incele...

sana bir kolaylık daha ctrl tuşunu sürekli basılı tut farenin (mause)üzerindeki ortadaki tırtıklı kısımı ileri geri sürükliyerek konunu yakınlaştır uzaklaştır.

Son düzenleme:

makedonyalı

Kullanıcı

bu oymalara göre benım tahmınım aile mezarlıgı var kalıtelı cıhazlarla bosluk ara ve baska işaret ler bak ve fırcayla temızle işaretlerı saygılar

zehir

Kullanıcı

s.a zaten gereken yorumları deyerli arkadaşlarımız yapmış oyma olan kayalar yolun üst tarafında ise yol mezarlıga cıkar yerleşime iner kardeşim haliyle mezarlık olarak kulanılan alan ekip biçmeye müsayit olmayan alandır yaka, tepe gibi yani boşluk testi dersende asi ustamın cubukları işine yaraya bilir konusu vardır incelersen yok oda olmaz dersen yöntem şişleme yöntemidir bunlada ilgili konu sitemizde mevcut sanarsam saygılar .

efo6013

Kullanıcı

s a sevgili arkadaslar sizlerden ALLAH razı olsun elinizden geleni yorumlarınızla bizleri aydınlatmaya calıştınız. bu yüzden yorum yapan vede yorum yapmayan tüm arkadaşlardan ALLAH RAZI olsun .tüm herkes haklarını helal etsin ALLAH ta dileğim calısmalarında başarılar dilerim . bize de nasipte ne var ise hayırlısını verir İŞALLAH sayğılar.

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Kardeş!bir iki sorularım olacak mümkünse.bu yer arnavutlukta mı?eğer değilse yoruma devam edeceğim kardeş!Saygılar!

efo6013

Kullanıcı

Selamun Aleykum Kardeş!bir iki sorularım olacak mümkünse.bu yer arnavutlukta mı?eğer değilse yoruma devam edeceğim kardeş!Saygılar!
s a sevğili arkadasım ENVER bu yar trakya kırklareli pınarhisar ın bir köyünde vede benim kendi köyüm yardımcı olabileceğin ne varsa her fikire acıkım her türlü yorumlarını beklerim sayğılar

enver

Kullanıcı

Aleykum Selam Kardeş!tek söyleyeceğim kardeş benim konularımı takip et .değerli ustalarımızın yorumlarını dikatle okursan eminim ki o bölgende bulacağın çok şey olacaktır .sabırlı ol :)işaretler için söylüyorum.inşaALLAH dediğimi anlamışsındır.Saygılar!

efo6013

Kullanıcı

Aleykum Selam Kardeş!tek söyleyeceğim kardeş benim konularımı takip et .değerli ustalarımızın yorumlarını dikatle okursan eminim ki o bölgende bulacağın çok şey olacaktır .sabırlı ol :)işaretler için söylüyorum.inşaALLAH dediğimi anlamışsındır.Saygılar!
s a sevğili ustam göstermiş olduğun ilğiden dolayı sonsuz teşkürlerimi arz ederim siteye yeni girdim için bundan sonra yorumlarınız dah dikkatli okumaya calışacağım sizlerin bilğilerini dikkatle dinliyeceğim nasıl olsa şimdiye kadar 48 yasını boşuna yasamışız hep kafamızın dikine hareket ettik şimdiye kadar burnumuz yerlerde cok süründü işallah bundan sonra siz sayğı degerli hocalarımızın yorumunla bir şeyler elde edriz tekrar hakkınızı helal edin ustam ama yorumlarınız cok dikkatli bir sekilde okuyum işaretlerinizi dikkate alacağım kalın sağlıçakla sayğlar

Son düzenleme: