Duvardaki Işaretler Ve Yazılar | Define işaretleri ve anlamları

Duvardaki Işaretler Ve Yazılar

King3883

Kullanıcı
İşaretleri ve yazilarin anlamı nedir
moaAny.png
Q20OqV.png
LDX591.png
GDgML6.png

Aydnih

Kullanıcı
Ustam duvardaki üç oyma olan yerin üst duzlugunde bı ağaç olmalı.ozelliklede incir ağacı.agacin orda giriş olması lazım.buna benzer yerdeki çalışmam sonucunda bunları söylüyorum.

King3883

Kullanıcı
Ustam duvardaki üç oyma olan yerin üst duzlugunde bı ağaç olmalı.ozelliklede incir ağacı.agacin orda giriş olması lazım.buna benzer yerdeki çalışmam sonucunda bunları söylüyorum.
Yazılardan bisey cikarabildin mi yada diğer çizgiden

Kader25

Admin
İsaretlerden anlasilan sey: Yakininda mezar/mezarlar var.
Lakin resimleme eksik olunca yorumda gelmiyor, cunku alananin tamami, manzara,yakin, uzak 5 cepheden resimler olmadigindan anlasilamiyor.
Bir konunun resim sayisi olarak en az en az 12 adet resme ihtiyaci olur.
Tamam mezar var. Yerini siz gordunuz mu biliyor musunuz? Biliyorsaniz sorun yok. Bulamiyorsaniz, ustalarin bulup isaretlemesi ancak paylastiginiz resimlerin kompozisyonuna baglidir.

Kolay Gelsin.

King3883

Kullanıcı
İsaretlerden anlasilan sey: Yakininda mezar/mezarlar var.
Lakin resimleme eksik olunca yorumda gelmiyor, cunku alananin tamami, manzara,yakin, uzak 5 cepheden resimler olmadigindan anlasilamiyor.
Bir konunun resim sayisi olarak en az en az 12 adet resme ihtiyaci olur.
Tamam mezar var. Yerini siz gordunuz mu biliyor musunuz? Biliyorsaniz sorun yok. Bulamiyorsaniz, ustalarin bulup isaretlemesi ancak paylastiginiz resimlerin kompozisyonuna baglidir.

Kolay Gelsin.
Detaylı resimler yakında yüklenecektir ustam saygılar

arkeolive

Kullanıcı
Buraları komple biliyorum ama arkadaş nedense detaylı cevre resmi atamıyor baskası patlatmasin diye korkuyor sanırım buralar açılalı 30 yil oldu boşuna ugrasma king