Duz Zeminde Terazi Isareti Ve 10 Mt Tam Ok Ucundaki Gizli Yer . | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Duz Zeminde Terazi Isareti Ve 10 Mt Tam Ok Ucundaki Gizli Yer .

ihtiyar45

Vip Üye
Ersan kardeşim,bu terazi değil bildiğimiz kantar,kantarın topuzunun kaçınçı çizgide olduğunu saydıysan 12.çizgi olduğunu görürdün,buda sana ok istikametinde 12 adım yürümeni söylüyor,kança zinçirindede yanlış saymadıysam 16 halka var buda sana gizlenen malın 16 okka olduğunu,veya 16 parça malın olduğunu söylüyor.Saygilarımla.

ASI

Kullanıcı
Ersan kardeşim,bu terazi değil bildiğimiz kantar,kantarın topuzunun kaçınçı çizgide olduğunu saydıysan 12.çizgi olduğunu görürdün,buda sana ok istikametinde 12 adım yürümeni söylüyor,kança zinçirindede yanlış saymadıysam 16 halka var buda sana gizlenen malın 16 okka olduğunu,veya 16 parça malın olduğunu söylüyor.Saygilarımla.

Abi ayrıntılı anlatımın için teşekkür ederim. ALLAH razı olsun inşaALLAH. Valla bu şekli bir kitapta görseydim hemen unuturdum ama sayende unutmam ALLAH'ın izni ile.

ASI

Kullanıcı
Bu arada Ersan abi maşaALLAH'ın var. Sende ne bitmek tükenmek yer var maşaALLAH. Rastgele inşaALLAH.

malatyalı44

Kullanıcı
ama ersan hepsini topla sakın bizlere bişey bırakma arkadaşlar size 1ay önce ne söyledimse arkasındayım lafımın gelin bu ersanı kaçıralım adam yürüyen harita baksanıza:D:D

babahalit

Usta
Kullanıcı
bu,isaret,,terazı,,degil,,,,kantardır,,,yeraltı,tapinakve,devlet,gomusunun,,,yertini,,,belırtir,,senin,,,,bulduklarin,,3sınıf,,mezarlardır,,,,,,,uzun,,patika,,,yolu,,,takıpet,,,donem,,,yolu,,,tepeye,,cikar,,,tepenin,,yamacinda,,ucurumiiikısminda,,,yıgmavar,,gizlidır,,,alltan,,bakinca,,,anlarsin,,,,yolün,,,,ustunde,,,sırali,,,,mezarlarin,,var,,,karsı,,yamacta,,,manastır,,vari,,altinda,,maden,,ocaklarivardır,,kolayinı,,,soyle,,yim,,,bu,,,isaretin,,,yakinindaniikuru,,,dere,,geceyi
ürsa,,,orda,,,duzlukte,,,lahiti,,ara,,,zambak,,,bitkisii,,,coktur,,orda

ASI

Kullanıcı
ama ersan hepsini topla sakın bizlere bişey bırakma arkadaşlar size 1ay önce ne söyledimse arkasındayım lafımın gelin bu ersanı kaçıralım adam yürüyen harita baksanıza:D:D

Abi ben kaçırılacaklar listesine 2 kişi daha ekleyelim diye düşündüm.
Ersan abi dışında, ihtiyar45 abi, babahalit abi. :D

ersan

Admin
bu,isaret,,terazı,,degil,,,,kantardır,,,yeraltı,tapinakve,devlet,gomusunun,,,yertini,,,belırtir,,senin,,,,bulduklarin,,3sınıf,,mezarlardır,,,,,,,uzun,,patika,,,yolu,,,takıpet,,,donem,,,yolu,,,tepeye,,cikar,,,tepenin,,yamacinda,,ucurumiiikısminda,,,yıgmavar,,gizlidır,,,alltan,,bakinca,,,anlarsin,,,,yolün,,,,ustunde,,,sırali,,,,mezarlarin,,var,,,karsı,,yamacta,,,manastır,,vari,,altinda,,maden,,ocaklarivardır,,kolayinı,,,soyle,,yim,,,bu,,,isaretin,,,yakinindaniikuru,,,dere,,geceyi
ürsa,,,orda,,,duzlukte,,,lahiti,,ara,,,zambak,,,bitkisii,,,coktur,,orda
ustam cok tesekurlker ytolum o tarafa duserse ta detayli bir arastirma yapacam etraflarinda bos mezar odalari var saten baya bir yerlere
bosluk tespiti yaptim saten oralarda.