EL işareti

trajan

Kullanıcı
el işareti bizanslılara aittir etrafını iyi incele başka işaret varmı yakınında iycene temizle kayayı öyle bak eğer yok ise bu işaret kabartma olsaydı 65 adım alt tarafında bir kaya mezarı mevcuttu ama bu el işaretin oyma ve etrafında başka işaret yok ise hemen elin altındaki kayada 2 buçuk mt ile 3 mt arası bizans gömüsü vardır tecrube edilmiştir bu söylediklerim bu elin etrafında başka işaret yok ise geçerlidir ,,

Elin yanında araştırmaların sonucu en küçük bir işaret mevcutsa onlarıda aşağıda bildirdiğim gibi araştırma yap ,,
BURDA NORMAL BİR EL YANİ SADECE İŞARET PARMAĞI İLE İŞARET EDEN EL. BUNUN ÇÖZÜMÜ İSE SOL ELİN 40 ADIM ( 40 MT ) ÖNÜDÜR. SAĞ ELİN ÇÖZÜMÜ İSE ŞÖYLEDİR 70 ADIM ( 70 MT ) ÖNÜDÜR. SIRA AÇIK ELLEREDE SOL AÇIK EL YANİ BAŞ PARMAĞI OLAN ELDİR. BUNU ÇÖZÜMÜ ŞÖYLEDİR SOL ELİN 19 ADIM ( 19 MT ) ÖNÜDÜR. SAĞ ELİN ÇÖZÜMÜ İSE ŞÖYLEDİR 21 ADIM ( 21 MTR ) ÖNÜDÜR. BURADA DA MEZAR YADA DELİKLİ BİR TAŞ VARDIR. SON OLARAK DA BAŞ PARMAĞI KOPUK EL BUNU ÇÖZÜMÜ KOPUK PARMAĞI BULMAKTIR BULDUKTAN SONRA HAZİNESİ ZATEN O TAŞIN ALTINDADIR.
Kaya üzerinde İNSAN ELİ figürü bulduğunuz zaman gereken ilk şey bu elin 5 parmağının da eksiksiz olduğunu saptamaktır. Tespit ettikten sonra elin parmaklarının herhangi birin de(genellikle işaret parmağı) tam parmağın üzerine bir nohut büyüklüğünde oyuk olması lazım gelir(Eğer bu oyuk yoksa hemen bizimle irtibata geçin yardımcı olalım) oyuk bulunan parmağın baktığı istikamette (en fazla 20 metreye kadar) düzgün yapılmış bir taş bulacaksınız.O taşı kaldırıp altını kazınız, 1 metre yada 1.5 metre de define sizleri bekliyor olacak.
*Bu işaretin bir tuzağı vardır.Tuzak dediğimiz de zehirli bir gaz yayar lütfen dikkatli olunuz..Fakat hedefe ulaştığınız zaman hemen hazineye el sürmeyiniz, bir müddet bekleyiniz..
Başka yorum:açık elde eğer oyma ise ve bu bir kaya üzerinde ise elin olduğu kayanın tam altında 2.40 2.80 cm de malzemesi vardır bu işareti bulana hayırlı olsun
Başka yorum:el isareti yerdeki bi tas uzerindeyse eyer ve parmakların on tarafında oyuk varsa karsı tarafında oyuk sayına gore taş olmalıdır el ile bu taşların arası 12 metre var ise el işaretinden olculerek 3,5 metre kazılmalı 2,5 2,5 bu bizans işaretidir degerli malı vardır bu denenmiş tir ve bu turkiyenin her yerinde aynıdır.

star21

Kullanıcı
Cevap: EL işareti

emegine saglik keske elin cesitlerinide yazsaydin...

HÜDAİ

Kullanıcı

Güzel bilgiler eline sağlık

impossibleman

Kullanıcı

trajan usta emeğine sağlık. Ne oldu bu işleri bıraktım tüm dökümanlarımı sizlere bıraktım mı diyon yahu. :) Şakamı maruz görün. Saygı ve sevgilerimle. Çok değerli bilgiler. İnşaAllah bu el işaretine rastlarızda kolayca alırız yardımlarınızla.

trajan

Kullanıcı

bu güzel siteye bu değerli insanlara feda olsun dostum

bilim

Kullanıcı

mrhaba hocam bndede sol el açık işareti var .. bir degerlendirme yaparsanız sevinirim ...bu işaret kilisenin tam 25 mtr mesafede dirsekten sol el açık vaziyettde yorum sunarsanız sevinirim şimdiden tşkkürlerr...

hakkı dayı

Kullanıcı

usta benim uşak banaz murat dagı ile ilgili bilgiler ihtiyacım var bilgisi olan göndersin