Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi | Define işaretleri ve anlamları

Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

arkadaşlar merhaba,
her ilden her bölgeden her inançtan insanların olduğu bir topluluğuz. olurya belki bir vesile olur aranızdan biri çıkar tedavi yöntemi önerir diye buradan sizlerede sormak istedim.

birden fazla 20 -30 tane vardır, bende değil. bir yakınımda.
dua dır, bu işin ocağıdır bir çok yerde okuttuk, pirinçler arpalar çizdirdik.
belki farklı bir önerisi olan vardır diye yazmak istedim.

hayırlı akşamlar.

A21MEDLi

Admin
aleykümselam usta siğille eskilerden kalma bi yöntem vereceğim buna 30 yıl önce şahit olduğum bi yöntemdi,ve inan çokta başarılı geçti eldeki siğiller gün geçtikçe küçülüp yok oldu.
eldeki siğil sayısıca asfalta dökülen beyaz mıcır taşlarından hasta olan şahıs toplasın..
bunun tükenmez kalemiyle olan bi yönetmide var,öncelikle beyaz mıcır toplasın. gerisini yazarım inşallah.

its78

Vip Üye
Bozkurt ustam
Siğille ilgili Şahit olduğum olay.
Bir abimiz Kaya tuzundan küçük bir parca alıp 1 Fatiha +3 İhlas okuyarak siğilin etrafinda gezdirmişti.Daha sonra tuzları toprağa gömdü.
Bunlar toprakta eriyince gecer inşallah demişti.
Biiznillah geçti.

Sebepler aleminde sebepleri aramak bizden, Şifa Allah Teala hazretlerinden

ersan

Admin
ustam siyilin en buyk dusmani
,,incir sudu,,kukten silik atar benim hanimin ayaginda vardi 20 sewneden fazla cekti ince corap deye sey giyemezdi ve baya bir buyuktu neler demenedik ne hiocasi ne doktoru kaldi cesitli asiutler denendi hepsi boss ustam.
sonra bir ihtiyar dede onlarin hisimindan hanimin suyledi siylin ustunu az bir ineylen turmaliyorsun ve incir olan yere gidiyorsun yaprandan korarik ustune suruyorsun bilmiyorum ne gucu var ama o sil cok yumusak ve kabariyor 3 gunde bir suruyor 10 gun dayanmaz ustam kaybolur gider 2 sene oldu ta yerine cikmadi siyil denenmis bir yuntem .

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ustalar katılım sağlayıp yardımcı olmaya çalıştıgınız için tesekkur ederım.
yazılanlar arasında denenmemiş olan yöntem medli ustanın dediği yöntem, beyaz mıcırı arıyorumda istanbulda sıkıntı. bulamadım henuz.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam benim kendi elimde 8taneye yakın vardı her iki elimde de dayım geldi bayramda yaklaşık 20sene önce okumuştu bir hafta sürmeden hiç iz bile kalmadı ustam yalnız benim kayin babam imam onun hanimindada vardı çok kişi okuttu geçmedi kaynayan okumuştu oda bir gün iki gün sonra yokolup gitmişti bunların bi kaç çeşidi var zannederken dişisi ve erkeği okuyandan okuyana geçmesi değişiyormuş belki farklı dua ile okumanın olabilir ustam detaylı araştırmak gerekir duasına ve yaptığına kadar

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
aleykümselam usta siğille eskilerden kalma bi yöntem vereceğim buna 30 yıl önce şahit olduğum bi yöntemdi,ve inan çokta başarılı geçti eldeki siğiller gün geçtikçe küçülüp yok oldu.
eldeki siğil sayısıca asfalta dökülen beyaz mıcır taşlarından hasta olan şahıs toplasın..
bunun tükenmez kalemiyle olan bi yönetmide var,öncelikle beyaz mıcır toplasın. gerisini yazarım inşallah.
Evet ustanın dediği gibi tükenmez kalemle çizerek benim bi arkadaş da okuyordu ustam gorusebilirsem sorarim
ustalar katılım sağlayıp yardımcı olmaya çalıştıgınız için tesekkur ederım.
yazılanlar arasında denenmemiş olan yöntem medli ustanın dediği yöntem, beyaz mıcırı arıyorumda istanbulda sıkıntı. bulamadım henuz.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ustam benim kendi elimde 8taneye yakın vardı her iki elimde de dayım geldi bayramda yaklaşık 20sene önce okumuştu bir hafta sürmeden hiç iz bile kalmadı ustam yalnız benim kayin babam imam onun hanimindada vardı çok kişi okuttu geçmedi kaynayan okumuştu oda bir gün iki gün sonra yokolup gitmişti bunların bi kaç çeşidi var zannederken dişisi ve erkeği okuyandan okuyana geçmesi değişiyormuş belki farklı dua ile okumanın olabilir ustam detaylı araştırmak gerekir duasına ve yaptığına kadar

Ustam yukardada yazdığım gibi, incir dir sogandir ,arpa, bugday ,pirinc, kara agac, gül dikeni, yanmış gül dikeni külü, kimyasal ilaç, kimyasal asit, nereye gitsek okuttuk kimden duysak okuttuk ama şifa olmadı. Şifa Allah tan elbet bir vesile çıkacak.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi