Eller Makinalara,

Mirkut

Vip Üye
İkizce / Ordu

ilçemin bu günkü görünümü. umarım beğenirsiniz.
katılan dostlarıma çok teşekkür ediyorum. konuyu şenlendirenlerin gönülleride şen olsun inşaallah.
Guzel ilce abi karda dahada guzellestirmis karpostal gibi. Avt de ordunun belli kisimlarindada okullar tahtil olmus demek guzel kar yagmis.

Warning

Kullanıcı
Dostlar ne ceza verirseniz başım gözüm üstüne kaç gündür moralim sıfır gözümün yaşı dinmiyor kusuruma bakmayın çubuklarda yüzümü güldürmedi çocuk gibi beni kandırıyor bu çubuklar yaw...
eski resimlerden atayım bari ceza çok şiddetli gelebilir...

yakışıklı definecilerden varmış burda :) hele birde memleket olunca bambaşka özlemezmi insan memleketini

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
muhterem hocam katılımınızdan mutlu oldum.canınızın sıkkın olmasına da üzüldüm.mevsimi değil ama hemen,yol güzergahlarına baktım. söz olmasın ama memlekete daha yakın. ortam müsaitse,RABBİM yazmışsa neden olmasın.nasip olursa, bakalım bizim elimizde ne yapacaklar. selametle inşaallah.

Allah cc. razı olsun hocam benim üzüntüm ülkemizde yaşanan terör belası yüzündendir Mevlam tez zamanda kahrı perişan etsin ülkemiz üzerinde hesapları olanları...
Her zaman beklerim hocam bir acı kahvemizi içerseniz memnun oluruz malum kış şartları arazide gezmeye müsait değil şu bir kaç ayı atlatmak lazım mevlam güzel gönlüne göre versin çok teşekkür ederim...daha müsait günlerde görüşebilmek dileğiyle inşAllah...

Warning

Kullanıcı
Bu yazın gel artık bi şelale yapalım özlemişsindir...

Üçlemeye bakarmısın...
inşaallah ağabeyim Allah c.c. tek isteğim bu maşaallah güzel yerlerde geziyorsun daha nereler var bi gezdirelim kendimizi 4 yıl oldu gidemiyorum hemde çok özledim sorma ağabey :(

Mirkut

Vip Üye
Abi laleli camisi yani civisiz camiini cok merak ediyorum. Ancak belgeselde izleme firsatim oldu yapan ustalar bir sanat eseri cikarmislar ilk gunku gibi sanki.