En Iyi Güvenilir Detektörcü Nerde | Define işaretleri ve anlamları

En Iyi Güvenilir Detektörcü Nerde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

derebeyli

Kullanıcı
sevgili arkadaslar ben yurd disindan size katiliyorum ..avrupa da detektör almak bana göre zahmetli ...bundan dolayi Türkiye de bana tavsiye edebileceginiz bir Firma ismi isdiyorum ...avrupa da satin almis olsam Türkiye de karanti si gecmiyor ..ama türkiyeden satrin aldigim taktirde karantisi var oldugundan sikinti olmaz ... ve de en derin detektör hangisi ni tavsiye edersiniz ....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Merhaba,
sitemize hoş geldiniz.
Yurt dışından katılıyor olmanız bizi mutlu etti.
lakin sitemizde dedek tör bilgi paylaşımı yasak.
bunun sebebi; cok fazla ci haz firması olması ve her firmanın kendi cihazını övmesidir. Bundan dolayı mağdur olan kişiler olduğundan, bu konu hakkında alış veriş ve bilgi paylaşımı yasaktır.
Anlayış göstereceğinizi umuyor, iyi forumlar diliyoruz.

sondurak

Kullanıcı
sevgili arkadaslar ben yurd disindan size katiliyorum ..avrupa da detektör almak bana göre zahmetli ...bundan dolayi Türkiye de bana tavsiye edebileceginiz bir Firma ismi isdiyorum ...avrupa da satin almis olsam Türkiye de karanti si gecmiyor ..ama türkiyeden satrin aldigim taktirde karantisi var oldugundan sikinti olmaz ... ve de en derin detektör hangisi ni tavsiye edersiniz ....
,,Merhabalar HoşGeldiniz,, Konuyla Alakalı 'T.C Kanunlarını Okursanız , Alsanız'da işinize Yaramayacagını Anlarsınız.. NOT.. Jeofizik Mühendis'leriyle Konuşmanız Çok Faydalı Olacaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...