En Iyi Kahve Yapan Çorap Yıkayan Kim Derseniz................. | Define işaretleri ve anlamları

En Iyi Kahve Yapan Çorap Yıkayan Kim Derseniz.................

cantar

Vip Üye
bir babanın oğlunun mutluluğu mutlu olması için kahvede pişirdiğinin çorapta yıkadığının belgesidir....
geçtiğimiz cumartesi günü dostum metin in oğlu dünya evine girdi çokda yapma etme oğlum bak hayatının akışı değişir biz evlendikte ne oldu bak baban gözünün önünde hiç mi ders almadın desekde ben sevdim bu iş olacak dedi ve oldu....
Bu vesile ile mahallenin gençleri metin in gelinini arabadan inebilmesi için metinin delikanlılardan birisinin çoraplarını yıkamasını ve kendilerine 2 fincan Türk kahvesi yapmasını istediler.Metin kahveleri bir güzel pişirdi ve gençlere ikram etti beğenmedilermi yoksa gıcıklığına mı fincanları tabakları ile birlikte yere atıp kırdılar evinin nadide fincan takımları bu hareketle yara almış oldu metin fincanları kurtarmak için hareket yaptı isede kurtaramadı geç vakitlerde gençlerden birinin çorabınıda yıkıyacaktı ama biz dönüş yoluna hareket ettiğimiz için o sahneyi izleyemedik.....

yeni yuva kuran evlenen gençlere hayat boyu mutluluklar diler şanslarının bereketlerinin sevgilerinin daim olmasını yüce mevlamızdan temenni ederiz.....

walkman

Kullanıcı
aliveli44 ustam damadı baskı altına alma hemen. :)

Metin ustamıza ve ailesine sağlık mutluluk ve huzur dolu bir yaşam sürmesi dileğiyle hayırlı olsun diyorum.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Allah c.c sağlıklı huzurlu mutlu bir yaşam nasip etsin.
bir yastıkta ağızlarının tadı ile yaşamayı nasip etsin mevlam.
bende dıyorum metin abı nerelerde, meğer hayırlı iş peşinde imiş.
hayırlı olsun metin abi, torunlarıda nasip etsin rabbim.

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Yeğenime ve gelin kızımıza ömür boyu mutluluklar dilerim...İNŞAALLAH yuvalarına huzur ,mutluluk ,bereket ve hayırlı evlattan başka bir şey uğramasın...(Bu arada METİN abi'min kendi elleriyle yaptığı kahveyi içecek adamın hayattan bezmiş,hayattan beklentisi olmayan,intihara meyilli birisi olması gerek...Aksi halde kötü son kaçınılmaz,MAZAALLAH gıda zehirlenmesi kesin...)

karanar

Kullanıcı
yüce rabbim yuva kuracak gençlerimizin yardımcısı olsun.SEYHAN AMCA, MAMİ, AYDIN28 SİZLERDEN ALLAH RAZI OLSUN BU MUTLU GÜNÜMDE BENİ YALNIZ BIRAKMADINIZ. herkeze teşekkür ederim
bu durumda da mutluyum diyosun yani metin usta öylemi??? :) :) :)

aydin-28

Kullanıcı
önemli degil metinim dostluklar bu günler içindir.seni onura ettikse ne mutlu bizlere.