Enteresan Bir Işaret

Sado6161

Kullanıcı
Ustalar dediğiniz şekilde araştırma yapıcam işin boyutuna görede paylaşımlarımı yaparım tşk değerli yorumlarınız için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İRON

Kullanıcı
Bu resimde neden bi gözü yuvarlak diğer gözü kare burun kısmı ise niye üçgen içinde bi oyma yapılmış.
Buna dikkat ederek bakarsanız işiniz kolaylaşır.
Resme dikkatlice bakıp düşününüz.

Sado6161

Kullanıcı
Bu resimde neden bi gözü yuvarlak diğer gözü kare burun kısmı ise niye üçgen içinde bi oyma yapılmış.
Buna dikkat ederek bakarsanız işiniz kolaylaşır.
Resme dikkatlice bakıp düşününüz.
Tşk iron usta

ateduman

Kullanıcı
3-427e8.jpg

5.png

baya zor bır iş gibi. ben burun kısmında bır kartal sezdım. ayrıca gozler kapalı alanda dolu mezar gıbı duruyor. ıkı mesar arasında gecıs oabılır. burun ust tarafında ıse gomüsü. kartalın baktıgı yone ve seklın eyımınıne gore resme gore sola meyıllı yanı sol tarafta apaaı magara yuksekte bı yerde . buradan gecıs olmalı ıkı mezar arasında . gömüsü ise ıkısının arasında yuksek ve arkadasın belırttıgı gıbı teepe de belırlı bır tasın yanında

ergenekon60

Kullanıcı
selamünaleyküm ..çizim usta işi değil benim görüşüm kaale alınacak bi işaret değil derim dikkat ederseniz surat düz zeminde eğer bu işaretteki surat bakışıyla bi yeri hedef gösterseydi bu yatay bir zeminde değil dik bir zeminde ve daha sanatsal icraa edilirdi (böyle karikatür gibi olmazdı) herkese bol nasipler dilerim...

KANAS_USTA

Admin
Simdiye cevreyi anlatmis olsaydin coktan yol kat etmistin.
Kale var mi kale?

Son düzenleme:

Sado6161

Kullanıcı
Ustalar hepinize ayrı ayrı tşkederim haklısın yetersiz resim ve bilgi arkadaştan geldi resim o yüDen tek ve yetersiz

yoksul

Kullanıcı
Gövde bölümünde ben sanki bir 7 rakamı görüyorum . Gözlerde kare olan taraf benim bildiğim yön verir değirmenin parası yakininda olur