Ermeni gömüleri ve stratejileri | Define işaretleri ve anlamları

Ermeni gömüleri ve stratejileri

ramses28

Kullanıcı
Arkadaşlar ermeniler kaçarlarken paralarını çok basit yerlere koymuşlar.eğer site kurallarına aykırı bir durum oluşturmassa nerelere koyduklarını açıklayacağım zor işler peşinde koşmayın kolayları var..

ramses28

Kullanıcı
Cevap: Ermeni gömüleri ve stratejileri

site kurallarına aykırı bi durum olacağını sanmıyorum! ermenilerin paralarını paylaşma sadece yerlerini paylaş sorun olmaz :)

dostum zaten yerlerini değil negibi yerlerde bulabileceğinizi nerede aramanız gerektiğini yazıcam yöneticilerden onay bekliyorum tamam derlerse yazarım ok

TILSIMX1

Kullanıcı

ne oldu actınız konuyu bekliyoruz.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

ne oldu actınız konuyu bekliyoruz.

TILSIMX ustam
Ramses28 ustamız dün gece
Saat 23 civarlarında konuyu açmış
Müsait olduğunda gerekli paylaşımı yapacaktır
Diğer ustalarımızda zaman buldukça
Gerekli katkıyı sağlayacaklardır
Sabır ile bekleyelim
Hayırlı cumalar

ramses28

Kullanıcı

öncelikle yönetici ustalarıma teşekkür ederim.fırsat buldukça yazmaya çalışacağım.öncelikle şunu belirtmek istiyorum arkadaşlar aslında bu gömüler hepimizin gözleri önünde fakat biz türk milleti olarak onların sistemini bilmediğimiz için göremiyoruz.ben bu sistemi çözdüm ve sizlerle paylaşacağım.onların işaretleri doğadır asla kaybolmaz asla yeri değişmez.kayalardaki figürlere fazla önemsemeyin derim sadece doğayı izleyin ben burdayım diyor zaten.şimdilik bukadar geç vakitte yazdım inşallah yarın devam edicem. saygılar

Deathless01

Kullanıcı

Aciklayacam dedikten sonra 3 defa daha mesaj yazmissiniz her seferindede daha sonradan yazacam diyorsunuz.Ben birkactanesini yazayim mesela

Ermeniler turkiyeden ayrilirken muslumanlarin mezarlara dokunmayacklarini bildikleri icin para gomdukleri yere yatir,dede mezari susu vermislerdir.
Eve giristeki kapinin esigin alti
Evdeki ocagin yan duvari
Yukari cikan merdivenin 3 yada 7. basamagin yan duvari
Bahcedeki kuyu

Bunlar bir kac tanesi....

ramses28

Kullanıcı

fırsat buldukça yazıyorum kızmanın bir alemi yok..şimdi birinci olarak hiç kaybolmuyacak dere çatakları bu dere çatağına geldiğinde muhtemelen 7 adım daha fazlada olduğu görülmüştür.burada göreceğin bir yığma ama çakıl ama topraktır para varsa mutlaka bu yığma vardır fazla büyük değildir dikkat çekmez bu söylediğim iki tane sulu derenin birleştiği noktadır.genelde bulsanız bile açınca önünüze bir taş çıkar bırakırsınız.aslında şekilde görüldüğü gibi kayanın yanı oyularak oraya sokulmuştur..genelde diz boyudur..fazla derin değildir..

Moderatör tarafında düzenlendi: