Ermeni kralları | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ermeni kralları

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
İçanadoluda hangiler yaşamış bunlardan gurban nerde gaste basmışlar sarıları onlardan haber ver gurban @GÜLBAHÇELi abem🤣🤣🤣🖕🤔

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Tanap capodakya bunlara dahilmidir
Gasteleri sordum ya🤔

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
haritaya bak araştır
Marmara ege akdeniz ic anadolu karadeniz doguanadolu hemi karış karış bakmak gerek misir suriye israil urdun yunanistan ve tum akdenizin mavi suları bu alana dahil tamam Ermeniler yuksek yerlerde yaşamayı seven bir millet kayalik ve tepelik yamac dere olan her bolgeye bakmak icap edecek mekandaki tüm arkadaslar ile beraber arastiracagiz sana bilgi veririz ozaman ayrıca ermeni üçlemesinide unutmayacağız 🤔

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Marmara ege akdeniz ic anadolu karadeniz doguanadolu hemi karış karış bakmak gerek misir suriye israil urdun yunanistan ve tum akdenizin mavi suları bu alana dahil tamam Ermeniler yuksek yerlerde yaşamayı seven bir millet kayalik ve tepelik yamac dere olan her bolgeye bakmak icap edecek mekandaki tüm arkadaslar ile beraber arastiracagiz sana bilgi veririz ozaman ayrıca ermeni üçlemesinide unutmayacağız 🤔
ermeni üçlemesini daha önce eklediydim bakıyım mitratesi eklemediysem ekliyim oku

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
eklemişim buraya bak