Ersan dostumuz ile 1. yılımızı doldurduk | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ersan dostumuz ile 1. yılımızı doldurduk

cantar

Vip Üye
ARKADAŞLARIMIZ GAYET GÜZEL AÇIKLAMIŞLAR ERSAN SEN BİZİM MEDAARI İFTAHARIMIZSIN SENİ İLK GÖRDÜĞÜM ANDAN USTAM YA BİZİ BİR BAŞKA FORUMDA KAYA FALCISI DİYE AŞAĞILAMIŞLAR SEN ŞUNLARIN SİTESİNDE AĞIZLARININ PAYINI VERSEN DEDİĞİN GÜNDEN BERİ SEVİYORUM ...................
PAYLAŞIMLARIN İÇİN KİMSENİN SANA DİYEBİLECEĞİ BİR ŞEY YOK ÇÜNKİ HEPSİ KUSURSUZ VE ANLATMAYA KELİMELER KİFAYETSİZ KALIR.................
SENİ TANIDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM .............

Son düzenleme:

ersan

Admin
ARKADAŞLARIMIZ GAYET GÜZEL AÇIKLAMIŞLAR ERSAN SEN BİZİM MEDAARI İFTAHARIMIZSIN SENİ İLK GÖRDÜĞÜM ANDAN USTAM YA BİZİ BİR BAŞKA FORUMDA KAYA FALCISI DİYE AŞAĞILAMIŞLAR SEN ŞUNLARIN SİTESİNDE AĞIZLARININ PAYINI VERSEN DEDİĞİN GÜNDEN BERİ SEVİYORUM ...................
PAYLAŞIMLARIN İÇİN KİMSENİN SANA DİYEBİLECEĞİ BİR ŞEY YOK ÇÜNKİ HEPSİ KUSURSUZ VE ANLATMAYA KELİMELER KİFAYETSİZ KALIR.................
SENİ TANIDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM .............
cok tesekur ustam saten sitemize laf suletmem nedsense ayni bu site benim aylem gibi.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Harbici dostum konu için özellikle teşekkür ederim...
Hani derler ya '' Adam gibi adam'' gibi değil..? (Adam kelimesinin tam karşılığı güzel insan) ALLAH cc. için seni seviyoruz... mevlam bahtınıda ahiretini de güzel eylesin inşAllah...

sondurak

Kullanıcı
,,Dogal İnsan, Sadık Dost, İki Gözüm, Herzaman Bize Örnek OLan, Temiz Adam,, İyiki Varsın.. Ebeden Ve Daimen İnşaALLAH'cc..,,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
eski siyasilerden bir kardeşiniz olarak, seçim çalışmalarında ,kürsüye davet edilirken,sunucu;
o bu toprakların çocuğu ,o bizden içimizden biri gibi sözlerle halkı çoştururdu.
ersan kardeşimize yapılan medhiyeleri okurken aklıma geldi. ve içimden,
o sevgili kardeşimiz,uzaklardada olsa ,o bu toprakların öz evlatları kadar bizden,o içimizden biri.
hepimiz onu canı gönülden sevenleriz.

karanar

Kullanıcı
Rab Teala gönlüne göre versin ersan ustam, bilmediklerimizi öğrettin, bizi neşelendirdin (tamam bazı konuların fotoşoptu, o kadar çok kasa bulduğun için kıskandık ama olsun :) ) Allah c.c. da senin o güzel gönlüne göre versin inşaallah. Gülen yüzün hiç solmasın...