Ersan Ustama | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ersan Ustama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TEVFiK

Vip Üye
S.a. evet sayın İkizceli Ustam ile ersan ustam sizler haklısınız ama bu yasin kardeşim temiz ve iyi niyetli olup bilemediği için ve galiba özelinede yazamadığı için buraya yazmak mecburunda kalmış olabilir.siz ve sizler Mazur görünüz.Saygılarımla

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
S.a. evet sayın İkizceli Ustam ile ersan ustam sizler haklısınız ama bu yasin kardeşim temiz ve iyi niyetli olup bilemediği için ve galiba özelinede yazamadığı için buraya yazmak mecburunda kalmış olabilir.siz ve sizler Mazur görünüz.Saygılarımla
sevgili tevfik kardeşim,yorumlarımız kişiliği ile ilgili değil,bilakis konusuna istediği yorumları alabilmesi adınadır.
yorumdaki amacımız;
bir isme hitaben konu açılması,kurallarımıza ters düştüğü gibi,
mademki bizden katkı istenmiyor, düşüncesi doğuracağından,konuya vakıf olabilecek diğer arkadaşlarımızın yorum yapmamasını doğurur.
bizde yasin kardeşimizin efendiliğini,temiz bir delikanlı olduğunu bildiğimiz için,bu uyarıyı yaptıkki;
şahsında da diğer arkadaşlarımız buna dikkat etsinler,gelebilecek diğer yorumların önünü de tıkamasınlar.
ersan ustamızın dediği gibi de,yakın ve bol resimli konular anlaşılmasını ve yorumlanmasını netleştirecektir.
saygı ve sevgi bizden.

yasin1999

Kullanıcı
sayın ustalarım öncelikle k.b özeli kapalı oldugu için buraya açmak zorunda kaldım konu başlıgna gelince ikizceli ustam haklı ben düşünmeden hareket etmişim bida tekrerlanmaz ustam konu başlıgını degiştirebilirsenizde degiştirir ben yanlış yaparım siz benim büyügüm olarak kulagımı çeker yanlışımdan dönmemi saglarsınız bende bundan mennun olurum allah hepinizden razı olsun iyiki bu siteye gelmişim ve sizlerle tanışmışım

TEVFiK

Vip Üye
sevgili tevfik kardeşim,yorumlarımız kişiliği ile ilgili değil,bilakis konusuna istediği yorumları alabilmesi adınadır.
yorumdaki amacımız;
mademki bizden katkı istenmiyor, düşüncesi doğuracağından,konuya vakıf olabilecek diğer arkadaşlarımızın yorum yapmamasını doğurur.
bizde yasin kardeşimizin efendiliğini,temiz bir delikanlı olduğunu bildiğimiz için,bu uyarıyı yaptıkki;
şahsında da diğer arkadaşlarımız buna dikkat etsinler,gelebilecek diğer yorumların önünü de tıkamasınlar.
ersan ustamızın dediği gibi de,yakın ve bol resimli konular anlaşılmasını ve yorumlanmasını netleştirecektir.
saygı ve sevgi bizden.
S.a.
yorumdaki amacımız;
saygı ve sevgi bizden.
Sayın Ustam siz ve sizler haklısınız bu kardeşimiz özeline yazamadığı için böyle yazmak mecburiyetinde kaldığı kanısındayım Sizler gibi değerli ustalarımızı sevip saydığının farkındayım benim bir konumu görüp yasin kardeşimizde özenmiş ve kendileride bu şekilde yardım istemiş evet belki bir hata olmuş olabilir bunun için siz büyükler mazur görmenizi dilerim bir dahada bu şekilde kendileride hatasınıı anlayıp tekrarlamıyacağı kanısındayım.Saygılarımla.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ustalarım
Cihaz bölümü dışında
Konu oluşturulmasına müsaade etmeyelim
Konu tarafımca taşınmıştır

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ayrıca özelden bilgi istemek ve
Bilgi vermek forum kurallarına aykırıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...