Eşinizin Doğum Günü Olsa

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

normal şartlarda doğum gunu kutlamayı sevmem, yani pasta ve mumlar ile oluşan tertipleri sevmem. fakat eşim ile 10 yıldır evliyim ve 1 hafta sonra doğum gunu, pasta börek dışında nasıl bir kutlama nasıl bir etkinlik yapmam gerekir, fikri olan varmı acaba. :)

mesela bir ara youtube da görmüştüm, her semtten birini çevirip ona iki üç kelime ettirp videoya cekmısler. falanca senı sevıyor gibi..
eee burada her ilden her ilçe semtten arkadaşlar var,
öneri beklıyorum arkadaşlar.

yaşlı genç fark etmez :D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
şansına az bir izleyicimiz olmuş. onlarda benim gibi yaratıcı bir kurgu yapmaya cesaret edememiş.
valla bayanları en çok takı ve çiçek celbeder,bildiğim kadar.
klasiktir ama etkilenmeyen hanın olmaz diye düşünüyorum.
ilginç güzel bir fikir gelmezse,bir demet,dalına da bir yüzük veya gerdanlık en makbul hediye olacaktır. kolay gelsin.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam aslında benim de olayım aynı senin gibi diyebilirim ne yazıkki ama en güzeli önceden o hatirlamadan önce senin hatirlip tarihli bi şekilde önceden yaptığın güzel bi videoyu ya yutubda paylaşmanın ve sevgilerini sunman çiçekli olarak veya başka bi şekilde en yakın arkadaşıyla yollama bu gibi şeyler yapılabilir ustam mutluluğu nuz daim olması dileği ile

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
BoZKu®T kardeşim ALLAH Hayırlı bereketli sağlıklı ömürler versin her ikinizede. Şimdi biz gençler gibi düşünemiyoruz eh biraz miladımız geçiyor, siz istanbulda yaşıyorsunuz yanılmıyorsam önceden ayarlayacagin bir yere gittin birseyler yiyerek almış olduğun yüzük veya kolye veya daha farklı birsey olabilir. Başbaşa yenen birkaç lokma ve güzel bit takı bence herseyden güzel. Hayatımız sanal oldu birde mutlu Günlerimizi sanala bağlamayalim. Dedim ye ben eski kafaliyim ben böyle yapıyorum siz ne edersiniz artık bilemem. ALLAH kolaylık versin.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mavran ve ikizceli ustama katılıyorum pastaydı mumdu bana çok itici geliyor Beğenebileceği bir kıyafet çiçek eşliğinde daha hoş olur veya ailece o akşam yemeğe çıkın bütçe müsait ise müzikli bir yer olsun kemancıyı tembihle masaya gelip sevdiği bir parçayı seslendirirken hayatımın anlamı iyiki varsın doğum günün kutlu olsun diyerek garsonun getirdiği çiçeklerle birlikte cebinden çıkardığın mütevazi tektaşı sunabilirsin... Mutluluğunuzun daim olması dileklerimle inşAllah...

metin77

Kullanıcı
Ustam sizi tebrik ederim. Siz evde yokken cicekciyle bir tek orkide cicegi gonderin. Camdan uzun bir vazonun icine koysunlar. Uzerinede bir not. Dogum gunun kutlu olsun canim, mutlu olsun benim diger yarım yazan bir not ekleyin. Ben esimi bu sekilde cok mutlu etmistim :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Yaw adamın işi gücü yok özel hayatını buradan paylaşıyor diyecekler olabileceğini düşünerek açtım bu konuyu.
Fakat buranın bir aile ortamı olduğunu düşünen de olacaktır diye rahat davrandım , ki öylede oldu. şu samimi ve içten düşünceler şu abi dost kardeş gibi yaklaşımlar anlatılmaz yaşanır . gecenin şu saatinde bunları okurken vay be dedim, iki kelam etmeden yatmayın dedim. Allah c.c sizlerden razı olsun , fikir verendende vermeyendende.

Evet istanbulda ikamet ediyorum , fikirlerin hepsi güzel , gönlünüz kalbiniz gibi güzel , böyle bir durumda maddiyata pek bakılmaz ama, durum cok az kritik :) o nedenle esrarengiz ustanın fikrini biraz geliştirip biseyler çıkarabilirim belki. yinede yeni fikirlere açığım , mesela ağrı dağının tepesine taşlarla bir iki kelime yazıp resim yollamak isteyende olabilir. geçen yıl kervan usta evlilik yıl dönümümde sahile kumlara yazı yazmıştı saolsun. antalyada , büyük jest olmuştu , istanbulda bulunup antalyada sahile adını yazmak değişik olmuştu :D

Cokmu romantiğim ya, ulan defineci dediğin biraz sert maço olur, ne biçim adam çıktı bu diyen varmıdır :D

hORİZOn

Kullanıcı
Ustam öncelikle merhaba Allah nice yıllara daimi etsin inşallah belki sana fikir verir ekteki resim.Kolay gelsin işin çok zor :)
img20161111001014.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
malesef bu mumkun degıl çünkü eşim hep evde :S yoksa güzel fikir saolasın.