eski araç olanlar lokum yiyecek | Define işaretleri ve anlamları

eski araç olanlar lokum yiyecek

unalevren14

Kullanıcı
arkadaşlar eski araçların trafik sigortasından haberi olan var mı haberlerde izledim fox ta dogruysa harbiden lokum yedik bunuda niye yazdım eski aracımı il özel idareye verdim yani devlete 1 lira almadan 4 sene önce şimdi 1500 tlle icra geldi ben ne edeyimmmmmm

naftabar

Kullanıcı
Cevap: eski araç olanlar lokum yiyecek

''il özel idareye bağışladınız ve üstüne icramı geldi'' doğru anlamış değilmisomurtuk hayret

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Ufuk'14 İcranın Neden Kaynaklandıgını Ögrenmeniz Lazımdır İnternette ,,Hukukla ,,Alakalı Herşey Var. Konuyu Google'den Ögrenebilirsiniz...Konuyu Bizimle Paylaşırsanız Çare Bulunur İnşaallah c.c'cc Sıkıntı Yok Rahat OL...çiçek sana Saygılarımla..çiçek sana

unalevren14

Kullanıcı

,,Sayın Ufuk'14 İcranın Neden Kaynaklandıgını Ögrenmeniz Lazımdır İnternette ,,Hukukla ,,Alakalı Herşey Var. Konuyu Google'den Ögrenebilirsiniz...Konuyu Bizimle Paylaşırsanız Çare Bulunur İnşaallah c.c'cc Sıkıntı Yok Rahat OL...çiçek sana Saygılarımla..çiçek sana

arkadaşım sıkıntı varmı yokmu şimdi söyle araştır bul senden ricam bugün akşama kadar trafik müdürlügündeydim yarın gene gidecem bakalım ne olacak 2009 da il özel idareye verdim aracı teslim ettim hala benim araç trafikte görünüyor ne edecez vergi dairesi trafik il özel idare koştur benim günahım ne ustalar:mad::mad:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

arkadaşım sıkıntı varmı yokmu şimdi söyle araştır bul senden ricam bugün akşama kadar trafik müdürlügündeydim yarın gene gidecem bakalım ne olacak 2009 da il özel idareye verdim aracı teslim ettim hala benim araç trafikte görünüyor ne edecez vergi dairesi trafik il özel idare koştur benim günahım ne ustalar:mad::mad:
2009 da teslim ettikten sonra
İlk yıl başında kontrol edecektin:eek:
Yani 2010 da trafikte görüküyor mu?
Vergi/pul borçu görüküyor mu?
Olan olmuş:(
Rabbim yardımcın olsun