Eski Bir Ermeni Evinde Duvarlardaki Işaret Ve Yazilar Yardimm

Carlos

Kullanıcı
S.a arkadaşlar eski bir ermeni evi var bu evib bir odasında türlü türlü işaretler var pencerenin üstünde büyük bir yazılı taş var duvarlardaki çekillerde ne anlatıyor çözemedim evin yanında bir ahır var karşısında bir tuvalet var ev yüzde yüz ermeni evi ve yüklü olduğundan şüphem var bana fotoğraflardan anladıklarınızı söylermisiniz lütfen abilerim. son fotoğrafa iyi bakın o üçgenler ve 9 gibi başında üçgen olan fotoğraftaki anlam nedir ve o taşta neler yazıyor bilemiyorum evin içinde küçük küçük işaretlerde var.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kardeşim sitemize hoş geldiniz... umarım hayırlara vesile olsun.
yazıları okuyabilecek arkadaşlarımız var siteye girdiklerinde değerlendirirler sabırlı olmalısınız malum herkes işinde gücünde müsait olduklarında yorum ve değerlendirmelirini yaparlar sizin konunuzla alakalı ermeni evleriyle ilgili geniş açıklamalar bulacağınız konular var okuyup istifade edeceksiniz inşAllah kolay gelsin...

FANYA

Kullanıcı
Arkadaşım bu tür evlerde bakılacak yer çok. Sen evin her tarafını bir fotoğrafla buraya at. Özellikle ocak ve dolapları. Bahçesini, ahırı, bahçedeki ağaçları, kuyuyu. Bu tür bi ev bende de var, ama bizim ki boş çıktı, inşAllah senin ki doludur.

Carlos

Kullanıcı
Hocam inşallah. Şimsi bu ev biraz zeminin aşağısında derinde yani ve evin hemen yanında bir ahır var oda giriş yüksek içerisi bieaz derin sol tarafta yulak var ve ahırın tam karşısında bir tuvalet var ev bu kadar başka hiçbişi yok. Bu evde attığım fotoğraflarım hepsi bir odaya aittir.

ersan

Admin
Hocam inşallah. Şimsi bu ev biraz zeminin aşağısında derinde yani ve evin hemen yanında bir ahır var oda giriş yüksek içerisi bieaz derin sol tarafta yulak var ve ahırın tam karşısında bir tuvalet var ev bu kadar başka hiçbişi yok. Bu evde attığım fotoğraflarım hepsi bir odaya aittir.
ustar aramiza hos geldim sindik burda cizdiyim yerde er sey bu yere bali ustam burda cizdiyim yerde tam bu kolta oturdumu ayaklarin yere diyiyor ve tam arkana dayandimi tam gersi ,,ayni ,,kesilmis ,,v,,sekli verilmis demeki az yukarsinda bir isaret olmali odaya girisini
ve bu yer birde sok tarafta cizdiyim yerde derin oyma bir ucgen isaretin var demeki oda isareti ve
1----yazdiyim yerde kucuk cansiz bir ,,v,,isaretin var burdan gurduyum kadariylan 3 cm den kucuk demeki bitki nokta isareti sayilir .
guzel bir guzlemlen sonucuna ulasirsin .cook uzaklarda arama nedense butun isaretler bir yerde oldunda bu koltun arkasini dikatli bir incele bosluk varmi bu yer en unemli olan yerin senin.