Eski Bir Yaşam Alanı, Höyük, Çubukların Çektiği Bölge; Çeşitli Oyma, Iz Ve Kaya Türleri | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Eski Bir Yaşam Alanı, Höyük, Çubukların Çektiği Bölge; Çeşitli Oyma, Iz Ve Kaya Türleri

adrenalin68

Kullanıcı
bu resmide ben yorum yapim... genel olarak bakarsak nekra pol alanı.. kaya mezarları ve zemin altı odalarından olşan bir yer .o kaplunbağ dediğinz buranın anıt mezarı bu alanın..batdalgazi44 ustmızın da o tavsiyesine katılıyorum... bu işretlediğim yer ise oldukça ağır bri yer işciliği. yeri işretledim.. . ve bu alanda kıymetli olnlardan bir tanesi... giriş i şüpeli olan yeri işretledim allah muhafak etsin...
Ustam, sence burda yoğunlaşmam gereken yer işaretleme yaptığın yer midir? Diğer fotolarla ilgili yorumun nedir?

adrenalin68

Kullanıcı
Saygıdeğer Asi abi, vaktini ayırıp düşüncelerini çizimlemelerle paylaştığın için sana çok teşekkür ederim. Çizimlerini kendi kendimce anlamaya çalıştım. KAfa yordum biraz. Ama senin gözünle gördüklerini senin dilinle açıklaman bizim için daha faydalı olur. Yalnız ben çizimlerde en son çizip belirttiğin yerin daha önemli olduğunu belirtmek istediğini düşündüm. Varsa sağda solda kasa olarak gördüğün yer veya bir müjdelik onu da paylaşırsan sevinirim. Saygılarımla.