eski kupru | Define işaretleri ve anlamları

eski kupru

alatin

Kullanıcı
ustalae bir eski kuprunun kemerinde ucken buldum resim uklemiorum 7.mgbait oldunu ne yapaim yardm edin

Gitti

Kullanıcı
Cevap: eski kupru

Resmi bilgisayarda ac tam ekran yap sonra eger win 7 kullanıyorsan ekran alıntısı aracıyla resmin alıntısını yap farklı kaydet.O alıntı resmin boyutu cok küçük olur ve rahatlıkla yüklersin istedigin yere.
Sonrada linki buraya paylaşırsın.

ekran%20alıntısı1.jpg

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

forumumuza hoş geldin Giritli arkadaşım.

resmin üzerine gelip sağ tıklıyorsun,
ardından microsoft office picture manager programını seçiyorsun.
burada yeniden boyutlandır diyorsun.
1024*768 ölçüsünü seçersen resim 0.2 mb civarına düşer, rahatça yüklenecek boyuta gelir.
yapmış olduğun işlemi kaydet diyorsun ve artık resimin yüklenecek kadar küçüldü.

şimdi de küçülen resmi konuna ekliyorsun.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Harbici kardeşim ben devamlı mobilden giriyorum, resim yüklemek için bütün işlemleri sırasıyla yapıp en son safhada kalıyorum. Yani yüklenmiyor. Tarif etmişsinizya hani 1 2 3 4...diye en son galiba 7. Safhada yukledigim resim öyle duruyor tamam butonu yok, gonderemiyorum. Mobil yükleme farklımı acaba? Teşekkürler.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Harbici kardeşim ben devamlı mobilden giriyorum, resim yüklemek için bütün işlemleri sırasıyla yapıp en son safhada kalıyorum. Yani yüklenmiyor. Tarif etmişsinizya hani 1 2 3 4...diye en son galiba 7. Safhada yukledigim resim öyle duruyor tamam butonu yok, gonderemiyorum. Mobil yükleme farklımı acaba? Teşekkürler.

ustam bu mobil yükleme aşaması sanırım biraz daha değişik oluyor, tamam sitenin kullanım metodu aynı ama telefonların menüleri, işletim programları falan değişik.

bende android telefon var. resim yükleme butonu çıkıyor ve eklenebiliyor. sizde nasıl bir problem oluşuyor, bunu görmeden yardımcı olabilmek zor.

olur da yine de resim ekleyemezseniz, alternatif olarak size özel mesaj ile mail adresimi atsam açacağınız konuya resimleri ben eklesem sanırım sorunu çözeriz.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

ustam bu mobil yükleme aşaması sanırım biraz daha değişik oluyor, tamam sitenin kullanım metodu aynı ama telefonların menüleri, işletim programları falan değişik.

bende android telefon var. resim yükleme butonu çıkıyor ve eklenebiliyor. sizde nasıl bir problem oluşuyor, bunu görmeden yardımcı olabilmek zor.

olur da yine de resim ekleyemezseniz, alternatif olarak size özel mesaj ile mail adresimi atsam açacağınız konuya resimleri ben eklesem sanırım sorunu çözeriz.

İlginiz için teşekkür ederim ustam dediğiniz şekilde olabilir Allaha Emanet ol.