Eski Su Kuyusu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Eski Su Kuyusu

star21

Kullanıcı
Cevap: Eski Su Kuyusu

değerli dostlarım şimdi bir teori sunacam öncelikle volkan kardeşime sunuyorum ve herkes yorum yapabilir..
Şimdi bir ermeni köyünde diyelimki 5 ev var şimdi bu evin biri
demirci ustası.
biri marangoz
biri çiftçi...şimdi geri kaldı 2 ev..bu evin sahibinin bir marangoz biride demirci..
Yani Şimdi bu köyde toplam 2 marangoz
2 demirci bir de çiftçi var..
Şimdi bu 2 marangoz ve bu 2 demirci mallarını aynı yeremi saklıyor aynı mantıkla mi gömüyor.hani aynı meslekte olanların fikirleri ve yaptıkları işleri aynı ya..

ertugrul

Kullanıcı
Arkadas lar öncelikle selam aleyküm ben bır su kuyusu yanında taş bulduk ustunde Ermenice harf yazıyor bana yardımcı olabilir misiniz

sempatik_06

Kullanıcı
@ertugrul kardeş merhaba yeni bir konu başlığı ile ayrı bir konu açarsanız sizin için daha aşikar olacak.
ve ayrıca konunuza resimde ekleme ihtimaliniz var ise bu dahada güzel olur. bu konu seneler önce açılmış konu.
hayırlı forumlar...

ertugrul

Kullanıcı
@ertugrul kardeş merhaba yeni bir konu başlığı ile ayrı bir konu açarsanız sizin için daha aşikar olacak.
ve ayrıca konunuza resimde ekleme ihtimaliniz var ise bu dahada güzel olur. bu konu seneler önce açılmış konu.
hayırlı forumlar...
Kuyu üçbuçuk mt. taş örme mi?
bir mt.yanında ne ağacı var?
Resim var mı?
Ormanlık alanda bulduk kuyuda su var kac metre bilmiyorum

ertugrul

Kullanıcı
hayırlı forumlar...
Nasıl yapılacak bilmiyorum bu sitede yeniyim

ertugrul

Kullanıcı
Kuyu üçbuçuk mt. taş örme mi?
bir mt.yanında ne ağacı var?
Resim var mı?