Eskidim artık | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Eskidim artık

TEVFiK

Vip Üye
herşeyin eskisi güzel, kime sorsan eskiden şöyle idi eskiden böyle idi der. eskiden herşey güzeldi der. o yüzden eski güzeldir. sende güzelsin. yaz geliyor, hayat devam ediyor. yaşlılığı kabul etme ustam.
Selamunaleykum sayın Mavran ustam bakın Bozkurt ustam ne güzel söylemiş.hem durun bakalim ben varken hiç kimse ben yaşlıyım yoruldum demesin.ona bakarsanız benim ölmem lazım 🥴🥴 sizin daha coook yol katletmeniz lazim 🙄😃 saygılarımla

Kader25

Admin
Devam abim.
Emeklilik yok bu sitede.
Dileğin zaman gir çık.
Valla bende öyleyim.
Bazan 3 4 gün gelemediğim bakmadığım geldiğim halde hicbirsey yazmadan bakıp gittigim çok oluyor.

Kardeşlerimiz güzel ve doğru söylemişler;
Bende çoğu zaman abilerimin ve kardeşlerimin en son siteye giriş tarihlerine bakıyorum. Yakın tarihde girdiğini görünce seviniyorum, elhamdülillah "hayatta" diyorum. Bu bile bizi mutlu.ediyor.

Dua eder dua bekleriz.
Hayırlı Ramazanlar

nik

USTA
Super Moderatör
Sevgili Dostlar, kardeşlerim ve sitede bulunan ustalarım.

Uzun zaman oldu, farklı bir sitede başlayan surevenim sevdiğim dostlarımın buraya gelmesiyle ben de buraya geldim uzun zamandır aranizdayim .

Sanki son zamanlarda biraz yoruldum ve bu yorgunluk beni yazmaktan da alikoyuyor, yorumlarım bazen gençleri tatmin etmez, doğrudur ben yaşlandım işaretleri okuyamaz doğruyu göremez oldum, kısacası eskitim artık.

Uzun sözün kısası bana verilen unvanı daha aktif olan bir arkadaşa verin ve beni de sıradan bir üye yapın. Arada girer hasret gideririm.

Selam ve dua ile Rabbime emanet olun.
S.a.değerli üstadım Allah size ve tüm inananlara sağlıklı ve bereketli ömürler versin amin.
Üstadım değerli olan insanın kendisidir değerine değer kaşığı için önvan verilir yoksa önvanın bir değeri yoktur.
Emek karşılığı teşekkür le ödenmez onun karşılığı önvan verilir o nun için siz olmadan olmaz baş tacısın.
Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.

R00T

Vip Üye
Şu hayatta tanıdığım en kaliteli insanlar Tabii ki alım evliyalar haricen , gönlünde dünya aşkı olmayan insan satmayan zararsız temiz duygulu , bilgili veya bilgisi az hakiki dogasever definecilerdir. Birbirinizi bırakmayın dışarda sizi anlayan olmaz . Sudan çıkmış balığa dönersiniz. Muhabbet ile kalın.

KOMAGENE

Vip Üye
Sanki son zamanlarda biraz yoruldum ve bu yorgunluk beni yazmaktan da alikoyuyor, yorumlarım bazen gençleri tatmin etmez, doğrudur ben yaşlandım işaretleri okuyamaz doğruyu göremez oldum, kısacası eskitim artık.
bu yazdıklarınızın yöneticilikle alakasının olmadığını elbette biliyorsunuz:)
eğer dediklerinizde haklı olsaydınız sitede bir bilgi yarışması açar bir yolunu bulur siteyi @BoZKurT tan alırdık tabiki host domain ücretini yine onun ödemesi şarti ile
mesela @Kader25 ve @Necat. ustalarımızın rütbelerinde gözüm var dersime çok çalışır rütbelerini kendim için alırdım:D:D:D
bana göre yöneticilikte site recrübesi bilgiden çok çok önemlidir buda sizde mevcut

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili dostlarım, samimiyetle yazdığınız yorumlarınız beni ihya etti. ALLAH sizlerden sonsuz razı olsun inşaallah.
öz kardeşin belki de duygularını söze dökemeyeceğinden daha yakın ve içten yazdınız ,
her birinizin şahsıma hislerini bu kadar net anlatması ,sizlere olan sevgimin karşılığı olarak görüyor ve mutluluk duyuyorum.kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Fırsat ve zaman bulabilsem de sizlerle iki üç saat sohbet edebilsem, birlikte şöyle güzel bir çay yudumlayabilsek. Dünya gözüyle sizleri görüp taniyabilsem.

Selamlar saygılar.
Unutmayın sizi sizden çok seven birileri bir yerde mutlaka vardır.

Kafkaslı

Vip Üye
Sevgili dostlarım, samimiyetle yazdığınız yorumlarınız beni ihya etti. ALLAH sizlerden sonsuz razı olsun inşaallah.
öz kardeşin belki de duygularını söze dökemeyeceğinden daha yakın ve içten yazdınız ,
her birinizin şahsıma hislerini bu kadar net anlatması ,sizlere olan sevgimin karşılığı olarak görüyor ve mutluluk duyuyorum.kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Fırsat ve zaman bulabilsem de sizlerle iki üç saat sohbet edebilsem, birlikte şöyle güzel bir çay yudumlayabilsek. Dünya gözüyle sizleri görüp taniyabilsem.

Selamlar saygılar.
Unutmayın sizi sizden çok seven birileri bir yerde mutlaka vardır.
Esselamualeykum İştahını ahirete sakla @MAVRAN dostum ahirete çok çalışagız çok gayret göstereceğiz
İnşallah kevser havuzunun başında muhabbet edeceğiz