Eşkiya Belgeleri Özel Çalkaya 28 | Sayfa 72 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gıral

Vip Üye
Arkadaslar volcan hazinesi diye birşey yok suleymanin hazinesi var aranan o fakat onu Mehdi a.s başkası bulamaz

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hz mehdi sadece Süleyman as hazinesini değil tüm hazineleri çıkaracak eyvallah peki bizim eşkiya işaretleri hazineleri yalanmı oldu

Kader25

Admin
Hz mehdi sadece Süleyman as hazinesini değil tüm hazineleri çıkaracak eyvallah peki bizim eşkiya işaretleri hazineleri yalanmı oldu
Hazineleri cikaracak olan Mehdi A.S. mucadele edecegi Deccaldir.
Deccal her gectigi yerde hazineleri cikaracagindan devamli kalabaligi artacak.

OSMANLI TORUNU

Kullanıcı
Andolsun o Davut un soyundan peygamberimiz evladindandir hayvan figurleri süleyman a.s in onlara hukmetmesi ile alakalıdır ve orayı kaim den başkası cikaramaz çünkü o suleymanin soyundandir ve tabutta oradadir

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NEDİM_USTA

Kullanıcı
Calkaya28 usta daha özel mesaj aramıyorum bana ulasirmisin acil saygilar

NEDİM_USTA

Kullanıcı
Calkaya28 usta size özel mesaj atamiyorum bana ulasirmisiniz acill

hvefam

Kullanıcı
Merhabalar dostlar bütün ustalar dahil olmak üzere neyi merak ediyorsanız hangi isareti görmek istiyorsanız sizlere gösterebilirim çünki artık bulundu ve devletimize bırakılması gerekiyordu ve bırakıldı.
Kardeş ya sen yalan söylüyorsun ya ben yanılıyorum, lakin ben yanılmadığımı düşünüyorum bu durumda sen yalan söylüyorsun, çünkü aranan tüm yerleri ben buldum ve bu yaz kazı çalışmalarına başlıyorum, İnşaallah... Sorması ayıpdır sen ne buldunda devlete bıraktın...

hvefam

Kullanıcı
Adı geçen tüm belgeler vedahi isaretleri tek mağara içerisinde dir isaretler 3 boyutlu ve kurşun kullanılarak kapamalar yapılmıştır
Kardeş komik olma lütfen tek mağara içindeymiş, yine yanlışın var, yada sen yanılgı içindesin haberin olsun.. Birde resimlerden bahsetmişsin ortada hiç resim yok ne iş..

hvefam

Kullanıcı
  • sarıgöl yada karagöl çook yüksekte olimposun zirvesinde sazlı göl ise sazaklık olan göldeğil bir kayaya oturup saz çalan birinin olduğu yeredeniyor bataklık değil bende cokmu biliyom nedir anlamadım gitti
Çalkaya kardeşim maaşaallah girdiğim her sitede seni görebiliyorum, bende seni taklit edeyim dedim :) Çalkaya ustam benim bulduğum bölgede sazlı gölle sarı göl karşı karşıya yani tam senin anlatdığın gibi, ikisindede su diye bişey yok, sazlı gölde adam kayada oturmuş sazıda elinde lakin olimposun zirvesinde değil haberin olsun..

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
ÇOLAK MANOLUN DEĞİRMENİ Papaz andrevle karşılıklı yedi diyar alsak buraya sığmaz burası taşlı buyuk kayalar eyrek kadı mevkii sülüklü su cin mağarasıerikli yaylasına 20 dakika büuük şelalede iki ayi resmi yanyana kavga ederler burada kör kız resmi elinde baston var buraya yakın ikinci şelalede balık var harita var dikkat mağara tuzaklıdır suyla çalışan bu tuzaklar ve kuyu gşiriştedir ikinci giriş şelalenin altındandır 90 adım tünelle girilir 70 adım merdivenle çıkılır önümüze bir havuz gelir içi su doludur havuzdaki kolu çekersen su boşalır tuzak bozulur karşıya geçilir burada ikinci kız vardır kız kapaktır kızın göbeğinde buranın krokisi ve anahtarı vardır içeride 19 küp değerli taş 3 küp elmas 160 küp gümüş 56 küp altın para imparatotluğa ait külçe altınlar som altından savaşcı ve hayvan heykelleri vardır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...