Eşkiya Belgeleri Özel Çalkaya 28 | Sayfa 77 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

balkaya34

Kullanıcı
1 ARKACIK DEĞİRMENİ ...Değirmenin nişanları direkli taş olacaktır.yalak taşı.sofra taşı. krokili taş.oluk başı çif delik taş bu taş hususi yap olacak Dut ağacı.deve .ayna.çerçeve. değirmen ocakbaşı camından gözükecektir değirmenin suyu iki yerden gelri PARA YERLERİ 1 değirmen unluğu. 2 domuz damı yapı arkası 1 kasa sokuludur 3 değirmenin içinde150 okkalık sandık saklıdır 4 değirmen ocağının arkası 1 küp 5 değitmen arka tarafı külfete dikkat 6 at geçmez yaya zor gecer Yataklı taş altı 4 teneke .2 bakır.put .3zincir birde halka olacak Kemer pınar pınar duvarlarının iç tarafı 3 oyuk 1 kazan .dikili taş 1 delik .......... mevkisidir toplam 3400 okkadı NOT İsteyen arkadaşlara mevkisi tam koordinat yazıyor veririm
Selam arkadaşlar,, Bu yazida yine esgi bir bilgi ,Ama ben bu yerin çok görüntülerinin içinde Musga tas dedigini zaten siteye daha evvel koymusdum tekrara gerek görmedim eger icab ederse yine koyarım ,Şimdi yine bir iki isaret koyalim derim , Mesela direkli tas dedigi taşi koyalım.
Evet ,Bu tasın birde Dagarcik degirmeni ile sofra kaya nın karşında vardi ama onun görüntüsü bundan farklıydı
NOT ,,Bu sitenin bir arizasi var ben kendi koydugum resimide goremiyorum ,Herneyse ,,

Ekli dosyalar

• IMG-20210213-WA0024_450x800.jpg
    IMG-20210213-WA0024_450x800.jpg
    58.4 KB · Görüntüleme: 35

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Eklediğim şu fotoğraf da yine bahsettiniz gibi sıkıntı oluyormu ?

Ekli dosyalar

• IMAG3380.jpg
    IMAG3380.jpg
    855 KB · Görüntüleme: 35

balkaya34

Kullanıcı
Eklediğim şu fotoğraf da yine bahsettiniz gibi sıkıntı oluyormu ?
Yarısi var yarısi yok ,tam aciyim.dersen dokundunmu kayip gidiyor kayboluyor
Usdam bu sıkıntı bu sitede var ,
Bu site tam.olarak çalısmiyor hara var

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Yarısi var yarısi yok ,tam aciyim.dersen dokundunmu kayip gidiyor kayboluyor
Usdam bu sıkıntı bu sitede var ,
Bu site tam.olarak çalısmiyor hara var

Ustam sen internet explorer kullanıyorsun galiba. Aslında ordada sorun yokda belki senin tarayıcı ile ilgili bir sorun vardır. Senden başkası da bu problemi yaşamıyor.

Google chrome tarayıcısı ile denermisin.

balkaya34

Kullanıcı
Ustam sen internet explorer kullanıyorsun galiba. Aslında ordada sorun yokda belki senin tarayıcı ile ilgili bir sorun vardır. Senden başkası da bu problemi yaşamıyor.

Google chrome tarayıcısı ile denermisin.
Google Crom kullanıyorum usdam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...