Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz28

Kullanıcı
internete kudret kale yazdığınızda karşımıza bir harita çıkıyor.o haritadaki şekilde olduğu gibi sol tarafta görünen karagöl,cehennemdere,mağara,değirmen ve hayvan bağlama yerini aynı sırayla buldum.haritanın orta kısmında bulunan kulübeler,mezarlık,büyük tabiattan zemin,vezir kale,piramit gibi kaya,mavi gök aynı sırayla buldum.haritada sağ tarafta görünen karanlık dere,kuru dereyi aynı sırayla buldum.bölgede karlık tepe,kurd dere,kel tepe,sarı kaya,asar tepe ve asar kalede var.yine haritada görünen kale resmide yine aynı yerde var...

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
kayanın üzerinde eskiden açılmış kaya mezarı gibi olan kaya bir tarafından dolunca yağmur suları aşağı akar halk buna tekne der

İso449

Kullanıcı
Giresun merkezdeyim bende ufraşmak benim elimde de var birkac yerler

OSMANLI TORUNU

Kullanıcı
Merhabalar dostlar bütün ustalar dahil olmak üzere neyi merak ediyorsanız hangi isareti görmek istiyorsanız sizlere gösterebilirim çünki artık bulundu ve devletimize bırakılması gerekiyordu ve bırakıldı.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Merhabalar dostlar bütün ustalar dahil olmak üzere neyi merak ediyorsanız hangi isareti görmek istiyorsanız sizlere gösterebilirim çünki artık bulundu ve devletimize bırakılması gerekiyordu ve bırakıldı.
Anlayamadık hangi konuda

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gıral

Vip Üye
Neyi bulundu kardeş birazdaha aydınlatıcı bilgiler paylaşırsanız merakımızı gidermiş olursunuz belgelerde adıgeçen yerlerçok bunlardan hangisini nerde bulundu merak ediyoruz teşekkürler

grasviti

Kullanıcı
Bulundu derken işaretlerin kitabı felan mi

GraSviTi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...