Eşkiya Belgeleri | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya Belgeleri

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
çoban çeşmesi samsunda olacak mahmur dağı çivarında son çete savaşı burada yapıldı ayrıntılaı akşama bakayım

impossibleman

Kullanıcı
çoban çeşmesi samsunda olacak mahmur dağı çivarında son çete savaşı burada yapıldı ayrıntılaı akşama bakayım
Çok iyi seçim, daha öncede konuşmuştuk bu konu ile ilgili üstadım sizinle. Rahatsız olduğum için ilgilenememiştim. Şu an müsaitim, iyi bir araştırma çıkarırım İnşaAllah. İlginiz için teşekkür ederim.

esrarengiz2828

Kullanıcı
benim arkadaşdada var böyle belgeler ama nekadar doğru şüpe doğurur bence hemde türkiyenin belki her kasabasına ait her sene buraya geldiğinde arıyo balkaya bizim başka arkadaştada vardı 10 sene öncesi duydukki arda buğazında bi mağra varmış içinden sandığı almışlar açıkta bi sandıkmış karşı kayalıktan dürbünle bakıp mağraya sallanmış almışlar sonra bi 10 sene geçti arkadaş dediki bi yerinde daha para olcak gidelim gittik mağranın üstünden 5 metre arkasında tam haritanın dediği gibi malı almışlar 2 metrede mağrayada giriş varmış ordan ondan sonra biraz inandım belge işine

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bahsi geçen kaydın devamı var arkadaşın gerini demedimi yoksa okadarmıydı oradaki sandıık samsunda müzede evliya mezarını biliyonmu oradaki birde iki işaret daha olacak

Karamıstık

Kullanıcı
bahsi geçen kaydın devamı var arkadaşın gerini demedimi yoksa okadarmıydı oradaki sandıık samsunda müzede evliya mezarını biliyonmu oradaki birde iki işaret daha olacak
Ustam kargı daki erzen ve bagozu köyleri hakkındaki belgeler kayda deger belgelermi ustam.

SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
devamı var evet yine gitcem bana uzak olduğu için gidemiyom aynı yerde yine mal var derede

hORİZOn

Kullanıcı
Ah Ah şu eşkiya belgeleri bulamadım bi sarı meşelik at kaydı mevkisi belgelerini allah rızası için biri tam belge verse:(