Eşkiya eli ağadan selamlar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya eli ağadan selamlar

balkaya34

Kullanıcı
5 nolu resim çok güzel bir insan resmi ama bu resim daha geniş açı ile görüntülenirse iyi olur,,

balkaya34

Kullanıcı
6 noyu anlayamadım, Bir yarma var da nedir o.kadar dar bir resim ilede yorum zor olur,

balkaya34

Kullanıcı
Ustam aslinda bu isareti değirmenin uluğunda cektim ufak bir isaret ben biraz yaklaştirdım ortalama bir kadin eli kadar
Yani orda bu resim var , Iyide taş üzerinde herhalde o taş o zaman orya taşıma bir taştır öylemi ? Tabi resmi siz çektiğiniz göre incelediniz, ana kayamı, ,Yani Duvarmı var, bu resim duvardamı Acaba,?

Son düzenleme:

Eli bey

Kullanıcı
Yani orda bu resim var , Iyide taş üzerinde herhalde o taş o zaman orya taşıma bir taştır öylemi ? Tabi resmi siz çektiğiniz göre incelediniz, Neden okulda bu resim Acaba,?
Ustam sondaki yazinızı anlayamadım ama ok da insan kafasıda ana kayada duvarda okun bir ucu yok tek kanatlı okokun arkasinda 3 merdiven bu değirmende hemen üstünde

balkaya34

Kullanıcı
7 nolu resimde sağ taraf üst ortada Bir üçgen görünüyor,
Ben sadece senin işini kolaylassin diye biraz yorumladım,
Bu konuyu açarken sadece Ali-aga nin dikkatine diye , Sadece Alı- ağaya atfen açılmış gibi algılanmış, Dolayısıyla da arkadaşlar Yorum yapmamış, Ben Hem sitedeki arkadaşların, Ve Ali- ağanın ve de sizin Hatırınıza sığınarak konuya girdim, Surcu lisan ettimse Affola , Herkese selamlar saygılar,,

Eli bey

Kullanıcı
Ali ustam selamlar ben buları çekmiştim çerkez egeri gemiler ayılar horon tepe hamam onları çekemedim saygılar

Ali ustam selamlar ben buları çekmiştim çerkez egeri gemiler ayılar horon tepe hamam onları çekemedim saygılar

7 nolu resimde sağ taraf üst ortada Bir üçgen görünüyor,
Ben sadece senin işini kolaylassin diye biraz yorumladım,
Bu konuyu açarken sadece Ali-aga nin dikkatine diye , Sadece Alı- ağaya atfen açılmış gibi algılanmış, Dolayısıyla da arkadaşlar Yorum yapmamış, Ben Hem sitedeki arkadaşların, Ve Ali- ağanın ve de sizin Hatırınıza sığınarak konuya girdim, Surcu lisan ettimse Affola , Herkese selamlar saygılar,,
Çok teşekürler ustam benim sen kral adamsın valahi konunun başliğinı nasıl düzeltirim