Eşkiya Haritası Mı? Okuyabilen Bir El Atsın! | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Eşkiya Haritası Mı? Okuyabilen Bir El Atsın!

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Takipteyim zaten bu ara bonkör çay konusunda varilden çekiyor sanırım gizlice .Muhbir gönderdim haber bekliyorum :D :D :D
Bu işin peşini bırakmazsan kazançlı çıkarsın. Küresel olayları fırsata çevirmiş benim deli abem. Dikkat et 😂😂😂
Bende değil prensib olarak Karademlik olmasa olmaz 😂😂😂 Roni şüpheli 🤔
çaya zam geldiği günden beridir çok sık kaybolmaya başladın sen abe. 🤣🤣🤣🤣
@Roni nerdesin yoklamaya geç geldin cezalısın çay ver çay
konu dağıldı gelin çay içek abe 😂😂

Bu yazı türü, dedelerimiz Osmanlıcanın hızlı yazılması için çıkarılmış RİKA YAZISIDIR. yani kitabi olmayıp el yazısı olduğudan ancak bu konuda eğitim almış olanlar okuyabiliyor. Facebook gruplarında veya sitelerde osmanlıca grupları mutlaka vardır. Hattatların grupları da okur. Ben de yardımcı olabilir miyim diye epey bakındım ama okuyamadım maalesef
Bu bende bulunuyor harita büyük anlamadigimiz burda ne yaziyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-26-14-16-35-759_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-11-26-14-16-35-759_com.whatsapp.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 18

Abdullah313

Kullanıcı
Konuyu başka başlıkla başka yerde açan bendim ve bendeki harita azcık biraz daha farklıydı kaybettim(sonradan şifremi kaybedince farklı üyelikle devam ettim) ve benim hiçbir bilgim yok haritanın içinde yazanlar hakkında. Bana gönendeki 2 kardeş anlattı ve haritayı bir Bulgar mı Yunan mı bir yaşlı, babalarına getirip sormuş, yeri arıyormuş o zamanlar. Neyse ben de paylaştım buradan, toprakta kalacağına belki bir nasipli çıkar hayrına vesile olurum belki dedim. Kendi adıma hiçbir beklentim yok, orayı arayacak vaktim de yok. Allah bulana, ailesine hayırlı etsin