eşkiya işi | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

A21MEDLi

Admin
köpeklerin olduğu tarihi hatırlamaya çalış.
hatırlarsan o ay ve günü tekrar git,köpeklerle karşılacakmısın acaba... 😂
oraya tekrar gidersen elinde 3-5 ekmek bulunsun..

gıral

Vip Üye
köpeklerin olduğu tarihi hatırlamaya çalış.
hatırlarsan o ay ve günü tekrar git,köpeklerle karşılacakmısın acaba... 😂
oraya tekrar gidersen elinde 3-5 ekmek bulunsun..
usta işin espirisi biyanada
gündönümüydü hazirandı buralarda çok yıllar bulundum hertaşını bilirim ogünekadar nebir tane köpek nede başka bişey görmedim
böyle topluca karşıma dikilmeleri hiçhoş değildi
yani o kaya sıkıntılı bunu anladım
buyer hepten sıkıntı zaten de okayada bişeyvar eminim

bikaç ekmek yetmez onlara benpikap bulum giderken😂

balkaya34

Kullanıcı
usta işin espirisi biyanada
gündönümüydü hazirandı buralarda çok yıllar bulundum hertaşını bilirim ogünekadar nebir tane köpek nede başka bişey görmedim
böyle topluca karşıma dikilmeleri hiçhoş değildi
yani o kaya sıkıntılı bunu anladım
buyer hepten sıkıntı zaten de okayada bişeyvar eminim

bikaç ekmek yetmez onlara benpikap bulum giderken😂
Haaaaa şimdi anladım usdam.
Siz orda gorünmeyenleri gördüğünüzü sandınız.
Evet haklısınız, Insan korkdugu zaman DEVE dikenini AYI sanarmış.
Gecmiş olsun usdam

A21MEDLi

Admin
Gecmiş olsun usdam

ustam Allah c.c. senden Razı olsun..
Akşam Akşam bizleri espiri yağmuruna tuttun.. 😂 😂

balkaya34

Kullanıcı
Gecmiş olsun usdam
Gercekden olan olay aklıma geldi
Harman zamanlarında bizim.köylüler bazan tren vagonuna ucretli olarak bugday doldurma hamallıgı yaparlardı . Kabala yapılırdı bu iş.
YILMAZ abide o zaman 25 yaşlarında buda bu isi almış fakat tek basina yükleme yapdıgı için gece saat 11 de bitirmiş, ve eve gidecek , baskada yaninda hic bir arkadaş bulamamış herkes evine erken gitmiş.Eh yapacak bisiy yok tek başına yola düşmüş, Ama ilerde bir köprü var bu köprüde 3 harfliler var diye duymuş esgiden fakat tam da köprüye girecekken dereden bir EŞSEK SIPASI cıkmış ,Yilmaz abi eyvah demiş demekki söylentiler dogruymuş der ve yürümeye devam eder köprüyü geçer biraz adımlarını hızlandırır SIPADA hızlandırır adımlarını, Yilmaz abı durur Sıpada durur , Yilmazabi biraz daha hizli yürür SIPADA hızlı yürür, Artık yilmaz abinin yapacagi tek iş kacmak ,Yilmaz abi tam gaz kacmaya başlar Sipada ram gaz pesinden koşmaya başlar yilmaz abı eve dar düşer iki eliyle kapıya bir vurur ta evin dibine duvara dayanır SIPADA kapının eşiginde dikilir kalır evdekiler şaşırırlar ,Baksalarki Éssek sıpası yılmazın peşine takilip gelmiş ama yılmaz abi üç gün hasta yatmiş ...
Dolayısıyla sen ucuz atlatmışsın gardaşım.geçmiş olsun .

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
yok ustam
kaya kırilgan biyapıda birde yosunlar felan uzaktan yanıltıyor
ne olabilirki?

Yanıltıcı olması gayet normal ustam. Sebebi ise üç çeşit merdiven stilinden birini kullanmalarıdır. Sizin resminizdeki merdiven geleneksel bir tür öerdiven değil. Size şöyle izah edeyim. Geleneksel merdivenler oldukça bariz ve basittir. Kaçıncı basamağı inceleyeceğinizi %80 oranında bilirsiniz ama merdivenin uçusu farklı bir metod içerir. İşte asıl zor olan budur.
Geleneksel merdivenlerin yanı sıra “merdiven uçuşu” dedikleri bir şey var . Bunlar tek bir düz yöne değil farklı yönlere giden bir merdiven türüdür. Bu tür merdivenlerle birçok amatör hazine avcısının kafası karışmış ve hazine deposunu bulamamıştı.

Bu nedenle, merdivenler söz konusu olduğunda, gerçekten en alt noktaya ulaştığınızı doğrulamak her zaman en iyisidir. Onaylandıktan sonra, belirli noktayı kazmanız gereken zaman doğru zamandır. Basamağın aşağı doğru olan kısmının gerçekten bittiğinden ve son basamak olduğundan toprak altında basamak kalmadığından emin olmanız gerekir.
Yer altı merdivenlerinin yanıltıcı bir tekniği daha vardır. Şimdi yerin altındaki merdivenler de iki olası hazine deposu yeri var. Biri merdivenlerin en alt ucunda. İkincisi, merdivenlerin orta kısmının hemen altında.