Eşsiz Mutluluğum,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım, okulların ilk ara karne tatilinde,yeğeninizin, başarısının mutluluğunu sizlerle paylaşmıştım. insanlar sevinçlerini veya hüzünlerini,kendine yakın bulduklarıyla paylaşır ya...
demekki siz değerli dostlarımı kendime bu kadar yakın görüyorum.

RABBİME şükrolsun,ikinci dönem daha yüksek bir puanla hem sınıflar bazında hem okul bazında birinci olarak,ailesine ve sevenlerine eşsiz mutluluk yaşattı. değerli dostlarımla paylaşmak istedim.
yanındaki ihtiyarı sorarsanız ,gençliğimin yaşlanmış hali.:D

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Maşallah
Allahümme barik fihi
Rabbim başarılarını daim etsin
Bütün kapıları önünde açşın
Ümmete Kitap a Vatan a Millete hayırlı evlat etsin
Böyle bir pırlanta yetiştiren ailenin eli öpülür

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Şu anki sevincimin tarifi yoktur bu satırları yazarken göz yaşlarımı tutamıyorum Ey güzel Allahım bizlere böylesine güzel evlatlar nasip eylediğin için sonsuz hamd-u senalar olsun şükürler olsun sen ne güzelsin ya Rabbi ne lutufkarsın ne güzel insanlar yaratıyorsun Allahım bahtınıda güzel eyle yeğenimizi her türlü kötülüklerden muhafaza ve emin eyle başta ailesi olmak üzere vatınımıza milletimize hayırlı bir evlat olmasını nasip eyle inşAllah senin her şeye gücün yeter amin...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
çok değerli muhterem dostlarım, kalbinizin güzelliklerinin yorumlarınıza yansıması,benim mutluluğumu ,aşılmaz dağlar gibi büyüttü.
YÜCE ALLAH ım hepinizden razı olsun,sizlerin evlatlarınıza ve bütün ümmeti MUHAMMED evlatlarına,hayırlı istikballer ,aileleriyle hayırlı yaşamlar nasip etsin.