Fikra Zamani | Define işaretleri ve anlamları

Fikra Zamani

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Çok güzeldi eline sağlık ustam...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
TRABZON’A GİDER

Temel uçakla Trabzon’a gidecekmiş. Oturmuş bir yere rastgele. Asıl yer sahibi gelmiş: – “Beyfendi burası benim yerim kalkar mısınız?” – “Hayır.” – “Beyfendi burası benim yerim kalkın.” – “Hayır.” Yer sahibi gider hostese başvurur. – “Beyfendi burası sizin yeriniz değil, kalkar mısınız lütfen?” – “Kalkmam.” Hostes çare bulamayınca kaptana başvurur. Kaptan, Temel’in kulağına bir şey fısıldar ve Temel kalkar, arka tarafa oturur. Herkes hayret etmiş durumdadır, “biz bu kadar uğraştık kalkmadı acaba kaptan nasıl kaldırdı bunu” diye. Dayanamıyorlar, Kaptan’a soruyorlar: – “Dedim ki burası Trabzon’a gitmez..”

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Tevfik ustamın doğumunu bilirim.. anlatırlardı altın merakı ta o zamanlardan başlamıştı...
tevfik ustamın doğumunda bir elinin yumuk olarak doğduğunu fark ederler açmaya çalışırlar ama nafile çocuğun parmakları daha su gibi kırılmasından korkarlar bir türlü açmıyor kerata avcunu o arada oradan geçmekte olan kurnazlığıyla ünlü tilkiveliyi hemen çağırırlar o sinsi gülüşüyle milleti süzdükten sonra deyin bakalım ne derdiniz var ne diye beni yolumdan ettiniz...diye azarlar durumu anlatırlar ve tilki veli yine yapar yapacağını cebinden bir altın beşibirlik çıkarır ve tevfik ustaya doğru uzatır tevfik ustamda daha büyüğünü çarpma hevesiyle avucunu açar ve avucundaki yere düşer birde ne görsünler ebenin yüzüğü...

metin77

Kullanıcı
Tevfik ustamın doğumunu bilirim.. anlatırlardı altın merakı ta o zamanlardan başlamıştı...
tevfik ustamın doğumunda bir elinin yumuk olarak doğduğunu fark ederler açmaya çalışırlar ama nafile çocuğun parmakları daha su gibi kırılmasından korkarlar bir türlü açmıyor kerata avcunu o arada oradan geçmekte olan kurnazlığıyla ünlü tilkiveliyi hemen çağırırlar o sinsi gülüşüyle milleti süzdükten sonra deyin bakalım ne derdiniz var ne diye beni yolumdan ettiniz...diye azarlar durumu anlatırlar ve tilki veli yine yapar yapacağını cebinden bir altın beşibirlik çıkarır ve tevfik ustaya doğru uzatır tevfik ustamda daha büyüğünü çarpma hevesiyle avucunu açar ve avucundaki yere düşer birde ne görsünler ebenin yüzüğü...
@tevfik abi ne diyorlar oyle, hani hic bulamadim diyordun :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Okula yeni gelen Öğretmen Öğrencilere çağrıda bulunur.

Kendini gerizekalı hisseden varsa ayağa kalksın.
Sınıftan çıt çıkmaz. Nihayet bir öğrenci ayağa kalkar.
Öğretmen: Sen kendini gerizekalı mı hissediyorsun evladım diye sorar.

Ayağa kalkan öğrenci: Hayır ama sizin tek başınıza ayakta kalmanıza gönlüm razım olmadı.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bir müşteri bankasına gider ve banka çalışanına: "İkinci bir kredi kartı istiyorum, seni Aptal Adam! der"
Banka çalışanı: "Pardon anlıyamadım gare?"
Müşteri tekrar: "İkinci bir kredi kartı istiyorum, seni Aptal Adam!" malum banka çalışanı da bizim tevfik ustadan başkası değildir..
Banka çalışanı: Bir saniye lütfen diyerek müdürüne gider ve: "İçeride bir müşteri var beya..! sürekli İkinci bir kredi kartı istiyorum, seni Aptal Adam!" diye hakaret ediyor der sayın müdürüm.
Müdür: Hesabında ne kadar var diye sorar?
Banka çalışanı : 2 Milyon TL
Müdür: O zaman şu adama derhal ikinici kredi kartını ver seni Aptal Adam!!!