Fil Diyorum Yorumlar sizin!!!

İRON

Kullanıcı
Cevap: Fil Diyorum Yorumlar sizin!!!

başka bir hayvan figürü yada sıradan bi kayalık ama işaretli kayalık uzerindeki işaretler oranın boş olmadığını kanıtlar niteliğinde.heleki o çift v işaretleri var bişeyler der mahiyetinde.ustalar sna ayardımcı olacaktır.takip et konunu.selametle kalınız.

husel

Kullanıcı

teşekkürler

loras

Kullanıcı

bakış açısına bağlı göreceli bi durum

KANAS_USTA

Admin

bu kayanın yakınında kılıse varmıydı bılgınız varmı !
mana olarak destek tanrının elıyle kaldırması anlamına gelen bu kaya kılısede kı destek sutununu hatırlatmakta. cevaplayınız.
ayrıca cevre fotoları eklememekte ısrar edecekmısınız.

husel

Kullanıcı

1 km kadar uzağında kilise var

TRUVA

Admin

Kardeş; resimler açılıncaya kadar nerdesin canı çıkcak.ama ondan önemlisi beklerken benim canım çıktı.şu resimleri çok büyük atmışsın.800x600 yapsaydın iyi olurdu.Hakim tepede tek kaya gibi görünüyor.yosunların temizlenmemiş olması işaretleri görmemizi engelliyor.yalnız bu kayanın olduğu yerde bir oda olması muhtemeldir.üzerin çıkıp kayanın burun kısmının baktığı yöne bak bakalım.acaba kiliseye doğrumu bakıyor.yada baktığı yönde ne görüyosun.

cantar

Vip Üye

o bır domuz
ayrıntı ıstıyorsan bu melanetın degısık acılardan cevre dahıl fotosunu yukle
mumkunse temızle ve cevre krokısını cız.

kanas_usta ya katılıyorum 7 cm 10 cm fil hortumu olmaz canlısının 1 1,5 2,0 m civarında olur yaşına buradaki fil olsa hortumu da en az 50 60 cm olur göre yaban domuzudur dere kenarında dere içinde olması makbuldür eşkiya işi olduğu rivayet edilir tek domuz üç domuz yedi domuz 11 domuz olarak aranılır ana domuz yavruları oturan ayakta saldıran yatan domuz domuzlar falan filan

bölge olarak neresi bilmiyorum ama eşkiya belgelerinde yer adı olarak geçen yerlerdense eşkiya işi diyebilirim

burada güzel bir işçilik var
h5xv4.jpg

burada sanki bir lahit işçiliği gibi işçilik var yer bence güzel hatta çok çok güzeellll...