forum kuralları hakkında güncelleme | Define işaretleri ve anlamları

forum kuralları hakkında güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gıral

Vip Üye
konu başlığındanda anlaşıldığı gibi
forum kurallarımız eskidi
buna nereden geldik nasıloldu bilmiyorum
konu kapatmaların hemen hergün olması dikkatimizden kaçmamıştır
bunun sebebi hernekadar malum olsada
katı kurallarımız aşılmaz çözülmez problemlerimiz nedirki adminlerimizi konukapatmaya götürüyor
butür olaylara oldubitti karşıyım şahsen
meselelerin konuşarak çözüme kavuşmasından yana olmuşumdur
bizim sitemiz define sitesi madem diğerkonu başlıklarını kaldırın
yok okonu başlıkları madem duruyor bırakınüyeler yazsın (edebince kimseye hakaret etmedenbunun çerçevesi zeten belli)
kısıtlamalar Kalksın
özgürlük istiyoruz☺️
kurallarımız yeniden gözden geçirilsin
neşiş yansın nekebab
saygıvesevgilerimle arz ederim

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
konu başlığındanda anlaşıldığı gibi
forum kurallarımız eskidi
buna nereden geldik nasıloldu bilmiyorum
konu kapatmaların hemen hergün olması dikkatimizden kaçmamıştır
bunun sebebi hernekadar malum olsada
katı kurallarımız aşılmaz çözülmez problemlerimiz nedirki adminlerimizi konukapatmaya götürüyor
butür olaylara oldubitti karşıyım şahsen
meselelerin konuşarak çözüme kavuşmasından yana olmuşumdur
bizim sitemiz define sitesi madem diğerkonu başlıklarını kaldırın
yok okonu başlıkları madem duruyor bırakınüyeler yazsın (edebince kimseye hakaret etmedenbunun çerçevesi zeten belli)
kısıtlamalar Kalksın
özgürlük istiyoruz☺️
kurallarımız yeniden gözden geçirilsin
neşiş yansın nekebab
saygıvesevgilerimle arz ederim
Gıral Kardeşim konuyu belliki bizim konular Hasebiyle açtın. Biz Buraya dün degil Eski Üyelerdeniz. Amacım hiç bir zaman Fitnelik Fesatlık olmadı hiç bir konuyuda Ortaya Fitnelik atmak için açmadım.

Şükür ben kendimi savunacak durumdayım. Dedigin gibi Form Sitesinde Ayetler, Hadisler vs başlıklar var bizde O başlıklar altında açmaya çalıştık konuları.

Lakin Dinse İmansa konu, Çok yerden Çok kişiden öğrenilebilir. Yani illa biri burda yazacak diye bir kaide yoktur.

Defineciligin ise Bir okulu yoktur. Buradaki çogunluk kitle ise Dünyalık yani define peşindedir. Evet Dinle Definenin aşırı ilişkisi olsada, bunu anlatmak zordur, kolaydırda anlatması gerisi zordur.

Lafın özeti Benim gocundugum bir durum yoktur. Burası bir bağ ise Bağcı kendince haklıdır.

Benim darılıp küstügümde yoktur.Bazen böyle olur, Her Hayrda bir Şer, Her Şerde Hayr olur :( Allah Daim etsin Siteyi Formu.

Huzur bozulmasın, kimse benide savunmasın. Gönüller bir olsun oda yeter. Sağlıcakla kalın. Bizim açtıgımız konular ağır bu platforma. Bu Sebeble konu açmam artık dedim. Geldik müsade aldık doğru yanlış yazdık, adabınca Kırmadan dökmeden Helalleşip gitmektir bize yakışan. Allah a Emanet olun. Gönlünüze Göre versin Rabbim. Sedegor yazsada olur Yazmasada olur :( Sen nasibini elbet bulursun.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Gral ustam,
Kurallarda bu yok diye herkes kafasına estiği gibi yazmamalı. Kurallarda olmayıp ama nereye gideceği belli durumlarda müdahale etmek gerekiyor. Mesela yakın geçmişte Siva yazılar yazdı banlandı konuları silindi veya kilitlendi vs. Şimdi o yazılanlara kurallarda yok diye sessiz mi kalınacaktı ? Adam kendini mehdi ilan etti ama kurallarda kendini mehdi ilan etmek yasak değil ee ne yapalım şimdi kurallara kendini mehdi ilan etmek yasak mı yazalım.
Kilitlenen konuların hepsinin neden kilitlendiği yazıldı ve buna karşı özelden veya genelden kilitlenme nedenine karşı çıkan olmadı bu son konu hariç. Bana tuhaf gelen konunun kilitlenme nedenine itiraz değil de konunun kilitlenmesine itiraz geliyor. Son konu için bir arkadaşım diyebilir mi Başlıkta yazılanlarla içeride yazılanlar aynı konu diye. Ben şimdi Define işareti diye konu açıp içerisinde pahalılıktan bahsetsem bu normalmidir?
Ha diyeceksiniz ki uyarsaydınız, konuları açan ustamızla yazdıklarıyla ilgili özelden ve genelden bir çok kez konuştuk fakat çizgi değişmedi.
Kaldı ki bazı konularını ustamız konu bitmiştir diyerek kendi kapattı zaten.

Özellikle konu siz bize gelirse bu müsamaha gösterilecek durumdan çıkıp sıkıntı yaratacak bir konu haline gelir.

Forum içerisinde dini konular bölümünün olması gayet normal. İsteyende oraya yazıyor bu güne kadar kime müdahale edildiğini gördünüz dini konulara veya farklı konulara yazı yazdı diye.

Admin Necat diye açılan konuyu okursanız bu konu kilitleme olayının daha iyi anlaşılacağını umuyorum.
Selametle kalın.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Gral ustam,
Kurallarda bu yok diye herkes kafasına estiği gibi yazmamalı. Kurallarda olmayıp ama nereye gideceği belli durumlarda müdahale etmek gerekiyor. Mesela yakın geçmişte Siva yazılar yazdı banlandı konuları silindi veya kilitlendi vs. Şimdi o yazılanlara kurallarda yok diye sessiz mi kalınacaktı ? Adam kendini mehdi ilan etti ama kurallarda kendini mehdi ilan etmek yasak değil ee ne yapalım şimdi kurallara kendini mehdi ilan etmek yasak mı yazalım.
Kilitlenen konuların hepsinin neden kilitlendiği yazıldı ve buna karşı özelden veya genelden kilitlenme nedenine karşı çıkan olmadı bu son konu hariç. Bana tuhaf gelen konunun kilitlenme nedenine itiraz değil de konunun kilitlenmesine itiraz geliyor. Son konu için bir arkadaşım diyebilir mi Başlıkta yazılanlarla içeride yazılanlar aynı konu diye. Ben şimdi Define işareti diye konu açıp içerisinde pahalılıktan bahsetsem bu normalmidir?
Ha diyeceksiniz ki uyarsaydınız, konuları açan ustamızla yazdıklarıyla ilgili özelden ve genelden bir çok kez konuştuk fakat çizgi değişmedi.

Özellikle konu siz bize gelirse bu müsamaha gösterilecek durumdan çıkıp sıkıntı yaratacak bir konu haline gelir.

Forum içerisinde dini konular bölümünün olması gayet normal. İsteyende oraya yazıyor bu güne kadar kime müdahale edildiğini gördünüz dini konulara veya farklı konulara yazı yazdı diye.

Admin Necat diye açılan konuyu okursanız bu konu kilitleme olayının daha iyi anlaşılacağını umuyorum.
Selametle kalın.
Takma kafana Necat Kardeşim. Hakkını helal et. Vardır seninde bir bildigin. Hakkım varsada helal olsun. Ben Severim Seni. Üzme kendini. Allah a emanet ol.

Not. Kimse ardımdan kimseye hesap sormasın :( Allah a emanet olun. Arada girer bakarım Forma Siteye :(

gıral

Vip Üye
Gıral Kardeşim konuyu belliki bizim konular Hasebiyle açtın. Biz Buraya dün degil Eski Üyelerdeniz. Amacım hiç bir zaman Fitnelik Fesatlık olmadı hiç bir konuyuda Ortaya Fitnelik atmak için açmadım.

Şükür ben kendimi savunacak durumdayım. Dedigin gibi Form Sitesinde Ayetler, Hadisler vs başlıklar var bizde O başlıklar altında açmaya çalıştık konuları.

Lakin Dinse İmansa konu, Çok yerden Çok kişiden öğrenilebilir. Yani illa biri burda yazacak diye bir kaide yoktur.

Defineciligin ise Bir okulu yoktur. Buradaki çogunluk kitle ise Dünyalık yani define peşindedir. Evet Dinle Definenin aşırı ilişkisi olsada, bunu anlatmak zordur, kolaydırda anlatması gerisi zordur.

Lafın özeti Benim gocundugum bir durum yoktur. Burası bir bağ ise Bağcı kendince haklıdır.

Benim darılıp küstügümde yoktur.Bazen böyle olur, Her Hayrda bir Şer, Her Şerde Hayr olur :( Allah Daim etsin Siteyi Formu.

Huzur bozulmasın, kimse benide savunmasın. Gönüller bir olsun oda yeter. Sağlıcakla kalın. Bizim açtıgımız konular ağır bu platforma. Bu Sebeble konu açmam artık dedim. Geldik müsade aldık doğru yanlış yazdık, adabınca Kırmadan dökmeden Helalleşip gitmektir bize yakışan. Allah a Emanet olun. Gönlünüze Göre versin Rabbim. Sedegor yazsada olur Yazmasada olur :( Sen nasibini elbet bulursun.
Allah razıolsun ustam
derdimiz kimse incinmesin sorunneyse çözümbulalım
yoksa niyetimiz nebağcıyı dövmek nede başka
üzümün ekşiside tatlısıda alana ait beyenmeyen almasın☺️
kaldıki buradaki hiçbir ustamız üyemiz bişeysatmıyor ve bikarşılık beklemiyor
hepsinin gayesi yardımlaşma
birinin derdine çare olabilmek gralınderdide bu hakkı adaleti ortayolu bulmak ustam

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Takma kafana Necat Kardeşim. Hakkını helal et. Vardır Senesinde bir bildigin. Hakkım varsada helal olsun. Ben Severim Seni. Üzme kendini. Allah a emanet ol.

Not. Kimse ardımdan kimseye hesap sormasın :( Allah a emanet olun. Arada girer bakarım Forma Siteye :(
Sedegor ustam hak varsa helaldir. Size karşı bir kırgınlığım ya da küskünlüğüm yok bundan emin olabilirsiniz. Farklı fikirler her zaman konuşarak uzlaşamıyor maalesef. Her zaman gelebilrisiniz kapımız hep açık. Üslupta anlaşamamak birimizin iyi diğerinin kötü olduğunu göstermez. Bunda da bir hayır vardır diyelim. Selametle kalın

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Allah razıolsun ustam
derdimiz kimse incinmesin sorunneyse çözümbulalım
yoksa niyetimiz nebağcıyı dövmek nede başka
üzümün ekşiside tatlısıda alana ait beyenmeyen almasın☺️
kaldıki buradaki hiçbir ustamız üyemiz bişeysatmıyor ve bikarşılık beklemiyor
hepsinin gayesi yardımlaşma
birinin derdine çare olabilmek gralınderdide bu hakkı adaleti ortayolu bulmak ustam
Sen sor ben bildigimi Özeldende yazarım sana. Sataşma kimseye Gurbanım. Böylesi iyidir belkide.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Sedegor ustam hak varsa helaldir. Size karşı bir kırgınlığım ya da küskünlüğüm yok bundan emin olabilirsiniz. Farklı fikirler her zaman konuşarak uzlaşamıyor maalesef. Her zaman gelebilrisiniz kapımız hep açık. Üslupta anlaşamamak birimizin iyi diğerinin kötü olduğunu göstermez. Bunda da bir hayır vardır diyelim. Selametle kalın
Aynen Dünyada doğrular İnsanlara farklı zuhur eder farklı gözükebilir. Senin doğrun Sana, benim doğurum bana. Vardır illâ bir Hayr. Kendine iyi bak

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bu konuyuda toptan silelim ricam olsun. Demesinler dışardan bir birilerine düştüler diye. Fırsat vermeyin siz kimseye aile olun eskisi gibi. Gıral Kardaşım uygunmudur konunun silinmesi

Ben özelden ne istersen cevap yazarım sana bildigim varsa. Yoksada zaten bilmiyorum derim

Ama böyle tartışmak yakışmaz bize. Onca yazdıgımızda boşuna gider.
Görmüştür bizde hata Adamın görevi bu. Üzerine gidip hatamız yok demek hata olur.

gıral

Vip Üye
Gral ustam,

Selametle kalın.
biliyorum ustam okudum
biçoğunu biçoğunuda görmezden geldim moralim bozuluyor diye
ancak herkesi aynı kefeye koymak yanlış olur
anlatmak istediğim bu
kurallar mutlaka gözden geçirilmeli
bunu oldubittiye getirmeyin
gönül yapın gönülalın
nedir olmazsa olmazolan sonuçta insanız senbeni idare edeceksin benseni sedegörde bizi buişböyle sürüp gidecek işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...