foruma üye olurken seçilen isimler...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
arkadaşlar yabancı spam reklam v.s. gibi kullanıcılarla baş edebilmemiz ve konularda alakasız mesajlar bulundurmamak için yoğun çaba sarf etmemize rağmen yine de baş etmekte zorlanıyoruz.

bu sebeple kendinize nick (kullanıcı yada üyelik adı) seçerken bizlerin aşina olduğu tarzda isimler seçmeye özen göstermenizi rica ediyorum.

Kennethsl,, jordanabrewscone,, earlinejfAwv,, devonmcipzzo,, alicemiymyBv,, Stroicikin tarzında bunlara benzer isimler seçmeniz, forumdan uyarı almaksızın banlanmanıza sebep olacaktır. tüm forum üyelerimize ve kullanıcılarımıza duyurulur...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: foruma üye olurken seçilen isimler...

Güzel uyarı
Aynı fikirdeyim ustam

cantar

Vip Üye

Bence foruma ceeeeee dercesine 1 kez girip bir daha uğramıyanlarında üyeliklerini silmekte fayda var...
yorumlara katılmayıp izleyici olarak forumu takip edenler hariç tabiii...
gerçek izleyicilerimizi daha iyi takip ederiz...
Birde üyelikleri silinmiş kişilerin konularını çöp olarak atmakta fayda var farkında olmadan tekrar tekrar yorumlar alıyorlar yorumlar yapıyoruz...
silinmiş konularında tamamen sayfada görünmemesininde faydası var.....
tabii benim kendi düşüncem...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

Bozkurt usta biraz temizlik yap hem veritabanınıda biraz rahatlatmış olursun birde daha önceki konulardaki resimler görünmüyor sanırım onlar vbullettinin resim klasöründe idi resim için açmış olduğunuz sub domaine upload yolunu yönlendirince o resimler görünmez oldu o resimler duruyorsa onlarında veri yolunu değiştiriseniz güzel olur kaynak resimler olmayınca konu yavan kalmış çoğu boş konu gibi olmuş

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Bence foruma ceeeeee dercesine 1 kez girip bir daha uğramıyanlarında üyeliklerini silmekte fayda var...
yorumlara katılmayıp izleyici olarak forumu takip edenler hariç tabiii...
gerçek izleyicilerimizi daha iyi takip ederiz...
Birde üyelikleri silinmiş kişilerin konularını çöp olarak atmakta fayda var farkında olmadan tekrar tekrar yorumlar alıyorlar yorumlar yapıyoruz...
silinmiş konularında tamamen sayfada görünmemesininde faydası var.....
tabii benim kendi düşüncem...

ustam bir kez girip sonra girmeyeni belirlemek zor olur,tam bu girmio silelim deriz, adam ertesi gün üye olur,ben burada üye idim,neden silindim,ne yaptımda silimdim derse benim verecek bir cevabım olması gerekir,forumu takip etmiyordun,bizim için gereksiz biriydin sildik diyemem.

bu konuda anlayış gösterecgınızı umuyor,öneriniz için tesekkur ederım.

Bozkurt usta biraz temizlik yap hem veritabanınıda biraz rahatlatmış olursun birde daha önceki konulardaki resimler görünmüyor sanırım onlar vbullettinin resim klasöründe idi resim için açmış olduğunuz sub domaine upload yolunu yönlendirince o resimler görünmez oldu o resimler duruyorsa onlarında veri yolunu değiştiriseniz güzel olur kaynak resimler olmayınca konu yavan kalmış çoğu boş konu gibi olmuş

değerli zebun üstad,
malesef önceki konulardaki resimleri muhafaza edemedik,subdomaine resim yerine shell yükledıler,hangi resime yayıldıgınıilemiycegımız ve hangı klasorlere kadar işledigini bilemediğimiz için,komple silmek zorunda kaldık,bu sebeple yeni domain ve yeni sunucu almak zorunda kaldıkayrı ayrı çift sunucu ile çalışmaktyız.
o konular hakkında şunu yapabiliriz,konu sahiplerinden rica ederiz,konularındaki resimleri güncellerler,ancak böyle olur.

ecde

Kullanıcı
s.a
sevgili adminim bir iki resmim var paylaşmak istiyrum biraz sorun yaşadım nasıl yardımcı olabilirsiniz tşkler

birde direkt mesaj için 5 mesaj gerekliymiş onlarıda böylece tamlayayım da

hade ya allah üçüncü de geliyor

sevgili adminim ben sizin siteme yeni katıldım paylaşacağım önemli konular var bir ikide tavsiye de almak istiyorum ama daha önce şu resimleri paylaşmam gerek...

ahada hakkım doldu:))

Moderatör tarafında düzenlendi:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sevgili adminim ben sizin siteme yeni katıldım paylaşacağım önemli konular var bir ikide tavsiye de almak istiyorum ama daha önce şu resimleri paylaşmam gerek...

ahada hakkım doldu:))

hoş sefa geldiniz.... hayırlısı olsun inş. diyelim...

nasıl konu açılır? ve foruma nasıl resim yüklenir? gibi sizi sitemizin çalışımına adapte edecek konuları lütfen öncelikle okumanızı tavsiye ediyorum... sizin konularınıza daha iyi yansıma yapıcaktır.

mekansız

Kullanıcı

bana bi mekan bulsakta bu nickten bi kurtlulsam ya :D :D :D :)

mekansız

Kullanıcı

:D :D :D :D :D yok ustam bu kalıcı mekan gerçekten içimden gelerek söylüyorum abi kardeş gibiyiz