Forumda El Yapımı Bölümü?

mc_307

Kullanıcı
Niyetiniz iyi ama
Ustam biliyorsunuz detektör konusu sıkıntılı
@BoZKurT ustam olumlu bakmadı
Diğer ustalarımız ne der bakalım
Ustam forum olarak pahalıya satılan d.e.dektorlere mi karşıyıź. Yoksa tüm ucuza kendinyap dahil hepsine mi karşıyız bunu netleştirmek lazım. Yayla ćorbasına nane eklememek gibi bişey bence. Define konulu bir forumumuz var ve nanesiz yayla çorbasıda olmaz :D
Ve reklam yapılacak bir markada yok, el yapımı ve dökümanlar açık.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ustam forum olarak pahalıya satılan d.e.dektorlere mi karşıyıź. Yoksa tüm ucuza kendinyap dahil hepsine mi karşıyız bunu netleştirmek lazım. Yayla ćorbasına nane eklememek gibi bişey bence. Define konulu bir forumumuz var ve nanesiz yayla çorbasıda olmaz :D
Ve reklam yapılacak bir markada yok, el yapımı ve dökümanlar açık.
Ne naneye karşıyız ne maydonosa ustam
Bu hobinin olmazsa olmazlarından bahsediyorsunuz
Fikriniz güzel ama
Çubuk konusunu bu kadar karıştıranlar
Fitne fuçur çıkaranlar detektör de ne yaparlar düşünemiyorum
Sabırlı olalım
Diğer dostlar ne diyecek bekleyelim
Ben olumlu düşünüyorum
Sıkıntılarına rağmen ;)

Aklımda geçen bazı şeylerde var
Ustalarımız fikrini söylesin sonra açıklıyayım

Warning

Kullanıcı
Çubukların yanında Ddektör de neymiş (keyif)(keyif) ben bişey göremiyorum yaşasın L L ler (kahkaha)(kahkaha)

maceracı37

Kullanıcı
degerli ustalarım saygıdeger hocalarım bildiginiz gibi yaşça biraz eski olsamda bu forumda ve definecilik ile bilgiler işaret çözümleri konusunda daha çok acemiyim belki bana düşmez ama böyle bir sitede dedektör konusunun yasak olması bence çok anlamsız tahim ediyorumki herkeste çubukların yanı sıra iyi yada kötü bir makinada vardır bu elimizdekileri kıyaslama mukayese etmemizin ne sakıncası olabilirki sonuç olarak çubuk ve dedektör aynı amaç için kullanılmakta satış ve reklam konusu araya girer derseniz o ayrı bir konu zaten bunu yapan birçok site var satacak olan oraya gider benim demek istedigim çubuklarda oldugu gibi bu konudada paylaşım olması fikir alışverişinde bulunmamız bence gayet güzel olur

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
değerli @maceracı37 ustam, örneğin ben bir cihaz paylaştım mesela pulse marka bir cihazın falanca modeli, ben bu cihaz var, süper sonuç alıyorum, istediğim ayrımı yapıyorum vs..
gel sende bu yorumu oku, sonra acabamı , gercekmı, e bu adamda admin, yalanda söyluyor olamaz,
git al bir cı haz çık arazıye, git kutu kola bul, yada bulama, gel buraya bana saydır, hani buluyordu vs.

birkere sen ci hazının dilinden anlıyonmu, nerde kullandıgını ne aradıgını bılıonmu ??? nerden bildin sende işe yaramadıgını ?

sonra ben belki ci haz firma sahıbıyım, en kötü malı bile süslerim püslerim, nasıl bilcen nasıl guvencen, ben olsam guvenmem bu konuda, piyasada onlarca patlamış ci haz varken magdur olan kısılerı duymusken guvenmem.
ve bu sebeple bunun oluşmasınada ön ayak olmak istemem.

diyeceksınkı cubuk var ya, onu tavsıye edıyorsunuz ya, bir cubuk malıyetı ile ci haz malyoyetı kıyas yapın, evet aynı dersenız bölümü acalım.

mc_307 dostum iyi niyetli bir şekilde paylaşım yapmak ıstemıs eyw, eğer gercekten onun dedıgıı gıbı gelısse hersey bende isterim olsun öyle bölüm.

ama o konun altına neler yazılır neler çizilir, kimsede hakşm olamaz, kimseyede laf anlatılmaz, sizin dedgınızı yaptım ben, para bağladım ben, gibi her yorum canımızı yakar.

işin özü bu.

varsa şöyle bir çözüm var, şıu sekılde olursa olur ıde, değerlendırelım.

ersan

Admin
değerli @maceracı37 ustam, örneğin ben bir ***** paylaştım mesela pulse marka bir cihazın falanca modeli, ben bu ***** var, süper sonuç alıyorum, istediğim ayrımı yapıyorum vs..
gel sende bu yorumu oku, sonra acabamı , gercekmı, e bu adamda admin, yalanda söyluyor olamaz,
git al bir cı haz çık arazıye, git kutu kola bul, yada bulama, gel buraya bana saydır, hani buluyordu vs.

birkere sen ci hazının dilinden anlıyonmu, nerde kullandıgını ne aradıgını bılıonmu ??? nerden bildin sende işe yaramadıgını ?

sonra ben belki ci haz firma sahıbıyım, en kötü malı bile süslerim püslerim, nasıl bilcen nasıl guvencen, ben olsam guvenmem bu konuda, piyasada onlarca patlamış ci haz varken magdur olan kısılerı duymusken guvenmem.
ve bu sebeple bunun oluşmasınada ön ayak olmak istemem.

diyeceksınkı cubuk var ya, onu tavsıye edıyorsunuz ya, bir cubuk malıyetı ile ci haz malyoyetı kıyas yapın, evet aynı dersenız bölümü acalım.

mc_307 dostum iyi niyetli bir şekilde paylaşım yapmak ıstemıs eyw, eğer gercekten onun dedıgıı gıbı gelısse hersey bende isterim olsun öyle bölüm.

ama o konun altına neler yazılır neler çizilir, kimsede hakşm olamaz, kimseyede laf anlatılmaz, sizin dedgınızı yaptım ben, para bağladım ben, gibi her yorum canımızı yakar.

işin özü bu.

varsa şöyle bir çözüm var, şıu sekılde olursa olur ıde, değerlendırelım.
,,,ustam cok guzel ,,uzak tarama semalari var elimde elektronik cubuk icin .

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostlar Bir define sitesinde de dek tör konusu hakikaten olmalı Ama bozkurtun da ifade ettiği gibi yanlış yapanlar yanlışa düşenler daha bir sürü hokkabazlık .. dostlar bu piyasada dolaşan şemalara ulaşmak isteyen yapmak isteyenler netten rahatlıkla ulaşabilirler biraz elektronikle uğraşmışlığım vardır bir dostumun servisinde onunda yardımlarıla yaptık ama piyasada en kötü de dek tör den daha kötü işe yaramayan bir neticeyle karşılaştık demek istediğim o piyasa şemaları benim test ettiğim kadarıyla boşuna zaman kaybına sebep olacağını düşünüyorum sitenin huzuru kardeşlerimizin zarara uğramaması bir takım menfaat çevrelerine alet olmamak açısından uygun bulmuyorum konu açılsada açılmasada kardeşlerimizin her iki şıkta da zarara uğrayacağını düşünüyorum sevgiler...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
çözümü ben vereyim @BoZKurT kardeşim vip bölümü açacaksın ve 250 msj + olanların girebileceği bir bölüm sonuç itibari ile dedektör değerlendirmeleride gerekli bu işler olmazsa olması defineciliğin orada paylaşımlarda blunulabilir el yapımı dedektörler falan gibi konuların

Meltun

Kullanıcı
Yazarak düşünüyorum,
Daha önce yaşanmış veya yaşanması muhtemel olumsuzlukları engellemek açısından yasaklanmış olan
Böyle bir konu açılırsa öncelikle

"Konu üyelerin cevaplama, yorumuna kilitlenmesi,"
1-Açılacak konunun içeriği yalnızca projeler ve nasıl yapılır. Malzemeler nasıl temin edilebilir olması ,
2-Açılan konuya "muhatap" yükleyen "teklif eden" kişiler seçilmesi,
3-Projeyi sunan arkadaşımızın elektronik bilgisi ,
kendisine sorulabilecek her soruya cevap verebilecek yeterli birikiminin bulunması,
4-Projede ki konumu yapmak isteyenler muhatap kişiye özelden neden,niçin,nasıllarını, yapamadıklarını sorabilmesi ve izahatını "görüşme isteği"göndererek alabilmesi,
5-Bu görüşme isteklerine konu harici 3.ncü şahısların davet edilmemesi,
6-Yeni şemalar yönetime teklif edilecek uygun görülürse ,eklemeler yalnızca yönetimce yapılması , tavsiye eden ve cevap verecek muhatabın açıkça belirtilmesi ,
acaba böyle konunun açılmasına müteakip uygun olmayan, tasvip edilmeyen halleri yukarıda ki koşullar yeter derecede engelliyebilir mi? ne dersiniz?

Son düzenleme:

walkman

Kullanıcı
mc_307 ustam, düşünce güzel ancak bugün el yapımı ile başlar ondan sonra hazır yapılmışı var şu para gibi yan konulara doğru aşınmaya veya aşındırılmaya müsait bir konu. Devreyi yaptım diyene soru bombardımanın ardı arkası kesilmez. Devreyi yayınlayan kişiye veya bilgisi olan ustaya neden olmadı yandı mı çalışmadı gibi gibi binbir türlü sorun ile karşılaşır sonunda da çalışmayan beşpara etmez devre imiş gibi hakaretlerle...... devam edip kalp kırgınlığı olması muhtemel bir konu. Ben de Bozkurt ustam gibi düşünüyorum. Düşüncelerimden dolayı kimseyi kırmak veya üzmek gibi bir amacım olmadığını belirterek konuyu ustalarımın görüşlerine bırakıyorum. Saygılar