Garip Bir Kaya

alarmala

Kullanıcı
Degerli Ustalar kayadaki gördüklerinizi paylasırsanız memnun olurum.

yüksek kalite cekim resim linkleri..

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
3 küçük murç deliği mi var? doğrulayabilirmisin ve derinliklerini yazabilirmisin?

alarmala

Kullanıcı

Harbici ustam Öncelikle hayırlı aksamlar iyi forumlar.
kayada iscilik muhtemel kendim cekmistim fotografı...
murclarda derinlik yok yüzeysel. islenmis. benim dikkatimi cekenleri isaretledim...
fotografdaki mermere benzeyen düz kayada hemen bu kayanın 4-5 adım üstünde.
yer yagmur yagdıgı zaman su akan bir tepe yamacında. 20-25 adım ön tarafında eskiden pınarda varmış pınarın yeri simdi assagıya tasınmıs.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bunlar nedir? yosun ve resim yanıltıyormu ?

sen bunları resimden değilde, başına gittiğinde elinle dokunarak bir incelermisin.

walkman

Kullanıcı
Konu sahibi arkadaşım işaretlediği yerleri yakın ve ıslatıp çekmeniz mümkün müdür?

Resimlediğiniz kaya sanki biri açık ve biri de kapalı bir mahsen/magara ve bir mezardan bahsetmektedir. Ayrıca bu kayaya benzer bir tepe ve tepeyi ikiye bölen bir akarsu yada yatağı varmıdır? Biraz çevre fotografları ile konuyu desteklerseniz daha çok cevap alacağınıza eminim. Saygılar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
pınarın yakınında suyun akış istikametine doğru tek dikli taş varmı

alarmala

Kullanıcı
Harbici ustam dedigin yerleri kontrol ettim. Senin resminde isaretledigin yerler emin olmamakla beraber yosun, cep telefonindan net belli olmuyor.
Diger ustalarim kayanin kuru ve islak fotograflarini sabah atarim.
Calkaya ustam burada dikili tas yok sabah kroki yuklerim yer ile ilgili

alarmala

Kullanıcı
Degerli ustalar taşın ışlak kuru yakın uzak bir cok fotografını cektim, etrafı ile iyice fotoladım, fotolardan göze batanların linklerini bırakıyorum.
fotografların kalitesi düsmesin diye boyutlarını ellemedim, yüksek boyutda fotograflar gec acılmasın diye linklerini bırakıyorum.
istediginiz halinde daha yakın cekimlerde var onlarıda yüklerim...
Harbici ustam 3'ü kontrol ettim yosunlarmış.
Walkman usta : bu kaya sadece yagmur yagdıgı zaman suyun akabilecegi, yan yana iki kuru derenin birinde iki kuru derenin arası 10 adım yoktur arasında ufak bir tepecik ve catal çam agacı var,
Çalkaya Ustam : maalesef böyle bir taşa raslamadık. özeline ufak bi not bırakacagım.