Geceniz Mübarek Olsun Inşaallah U Rahman C.c. | Define işaretleri ve anlamları

Geceniz Mübarek Olsun Inşaallah U Rahman C.c.

İRON

Kullanıcı
20160503_105045.jpg
Mübarekler bu stel sizce bize ne anlatmak istemektedir.
img-20161201-wa0003.jpg

Teşekkür ederim hayırlı geceler mübarekler.

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli ustam bu işaretlerin doğruluğundan eminmisin..
ben şahsen şüpheye düştüm tavuk yılan kabartma yapılmışken haç neden oyma yapılmış..
yılana omega görüntüsü verilmiş son nokta diye halbuki yılan şelaleye doğru akıyor bakalım ustalarımız ne diyecekler ben doğrusu tereddütlüyüm kolay gelsin hayırlara vesile olsun ustam...

not: konu iki kere açıldığından diğer konunu sildim buradan takip edersiniz ustam...

İRON

Kullanıcı
Kıymetli ustam bu işaretlerin doğruluğundan eminmisin..
ben şahsen şüpheye düştüm tavuk yılan kabartma yapılmışken haç neden oyma yapılmış..
yılana omega görüntüsü verilmiş son nokta diye halbuki yılan şelaleye doğru akıyor bakalım ustalarımız ne diyecekler ben doğrusu tereddütlüyüm kolay gelsin hayırlara vesile olsun ustam...

not: konu iki kere açıldığından diğer konunu sildim buradan takip edersiniz ustam...
Saygı değer büyüğüm mübarek insan
Bu stele hakimim vede buna çok eminim.
Zaten gizemde ordan başlıyor.
Buraya vakıfım değerli bi büyüğümüzü bekliyorum.
Herşey hemen hemen tamam sayılır.
Sadece püf noktaları kaldı.
Çok sabırlı bi insanım, sabırla işimi hallediyorum.
Mübarek yolum bu baharda erzincana düşebilir.
Kısmet olursa size uğrar hal ve hatırınızı sorar bi çayınızı içeriz biizniALLAH c.c.
Rabbim ocağına bereket, Ailene sağlık sıhhat ve afiyet versin inşaALLAH u Rahman c.c.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ALLAH hayırlı etsin inşaallah. teşrif edecek büyüğünüz,işaret bilgisine vakıf ve ,bir noktadan,belli bir mesafeyi tespit etme becerisine haiz ise çok iyi. birincisi bir çok olaydan bahseder.geçmişte birine ulaşılmış olsa bile bir diğerini görme şansı olur.
ikincisi ,kayanın yerinin burası olmadığını düşünüyorum.tam noktasını ve duruşu biliniyorsa işiniz daha da kolaylaşacaktır.
kanatlı hayvan olduğu görülüyor da ben ördek olduğu düşüncesindeyim. hangisi olursa olsun para der. yılan da öyle. yılanın orta U yapan yönü ile baş ve kuyruk tarafı önem arz ediyor. buraya yakın sazlık ,göl dere kuyu gibi sulak alanlara dikkat edilmeli. selametle kardeşim.

İRON

Kullanıcı
ALLAH hayırlı etsin inşaallah. teşrif edecek büyüğünüz,işaret bilgisine vakıf ve ,bir noktadan,belli bir mesafeyi tespit etme becerisine haiz ise çok iyi. birincisi bir çok olaydan bahseder.geçmişte birine ulaşılmış olsa bile bir diğerini görme şansı olur.
ikincisi ,kayanın yerinin burası olmadığını düşünüyorum.tam noktasını ve duruşu biliniyorsa işiniz daha da kolaylaşacaktır.
kanatlı hayvan olduğu görülüyor da ben ördek olduğu düşüncesindeyim. hangisi olursa olsun para der. yılan da öyle. yılanın orta U yapan yönü ile baş ve kuyruk tarafı önem arz ediyor. buraya yakın sazlık ,göl dere kuyu gibi sulak alanlara dikkat edilmeli. selametle kardeşim.
Mübarek insan buraya kısmet nasip olursa getireceğim şahıs.
Hristiyan biri. İşareti kırmayın size makinasız noktalarım, haa şayet illaki bilgiye inanmıyorum dersenizde yanımda makina da var.
Göstereceğim yerde makina göstermesse beni açacağınız çukura gömün. diyor kendileri.
Muhtemelen elinde reçetesi vardır, yoksa bu denli iddalı konuşmazdı.
Saygı değer mübarek insan bu arkadaşım tarla sürerken Pulluğa takılıp çıktı yeri belli 100 dönümlük bi arazi, kayıp bi kiliseden bahsediliyor.
Bu tarlanın civarında dere mevcut.
Zaten kanaatimce iş derede bitiyor.
Tabi daha dereyi vede tarlayı görmedim.
Sadece bu taşı görmeme bi Ermeni vesile olmuştu.
Yoksa yerinden oynadı diye uğraşmazdım bile.
Resimdeki tavuk ördek kaz vs pek önemli değil.
Yanlız problem burası Davut yıldızı ile korunuyor, sıkıntı orda yoksa iş çoktan bitirmişlerdi.
Rabbim işinizi rast getirsin inşaALLAH mübarek insan ☺.
Selamette kalınız.

grasviti

Kullanıcı
20160503_105045.jpg
Mübarekler bu stel sizce bize ne anlatmak istemektedir.
img-20161201-wa0003.jpg

Teşekkür ederim hayırlı geceler mübarekler.
İron kardes bu gelecek adami bir gunlugune bizede yolla pasam bizede yardimi dokunsun :) evt adam oyle diyorsa vardir bir bildigi

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi