Giriş Bunun Neresinde? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Giriş Bunun Neresinde?

ASİAVCI

Kullanıcı
önçelikle burada bir odanın olduğunu üst tavandan siyah oklar yönünde cubuk tutarak teyit ediniz yıldık koyduğum yer kesinlikle kapak deyil kırmızı ok yönüde az ön acığından bakılmalı diyorum

tuşba

Kullanıcı
içinizde en uyanıkları sıralayın deseler eminim beni en sona koyarsınız.:D
konunun içinde yazmasından olsun anlamalıydınız. defineci feraseti ,bu tür detayları çok kurnazca almalı.
bozkurt ustama ,
arkadaşımız yeni resimleri atsın , ayni fikir oluşursa ,bende daha kurnazca yorumlayacağımı söylemek istiyorum. garantici olduğumu bilirsin.
tuşba kardeş, kullanıcının elinde neden çubuklar sussun. yeterli deneyim yoksa,zihnin yönlendirmesi olabilir. bunu da aşmaya çalışmalısınız. gerektiğinde güvenilir birinden yardım alınmalı.
o söz gelimi ustam çubukların susması :) sizin gibi ustalarım olduktan sonra kızınıza söylersiniz gelininiz anlar eeeee nede olsa mekanın içinde pişmeye çalışıyoruz saygılarımla:)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bu konuya itafen yapılan dolaylı sohbet içeren yorumların tamamı serbest foruma taşınmıştır. konu sahibi arkadaşın konusunu yine kendisi için böldük, kusurumuza bakmasın.toplanan mesajların adresi,
http://www.definemekani.com/forum/konular/alet-edavat-bahane-so-şahane.18875/
iyi forumlar, ( not: bu link te konu ile alakalı yorum bulunmamaktadır,sadece sohbet içerir. )

tuşba

Kullanıcı
bu konuya itafen yapılan dolaylı sohbet içeren yorumların tamamı serbest foruma taşınmıştır. konu sahibi arkadaşın konusunu yine kendisi için böldük, kusurumuza bakmasın.toplanan mesajların adresi,
http://www.definemekani.com/forum/konular/alet-edavat-bahane-so-şahane.18875/
iyi forumlar, ( not: bu link te konu ile alakalı yorum bulunmamaktadır,sadece sohbet içerir. )
ustam sizin varlığınız yeter kusur ne kelime ne yaptıysanız bizim için yaptınız :) onun için konuyu böldüm falan diye düşünmeyin bilakis sevindim.