Gizli Hazineler Tv Programı Hakkında

ECE07

Kullanıcı
selamunaleykum,
bu konuda çok net bir ayet var,
"Kitaptan (Allah tarafından kendisine verilmiş) bir ilmi olan kimse, "gözünü açıp kapamadan ben onu (Belkıs'ın tahtını) sana getiririm." dedi. Süleyman onu yanı başına yerleşmiş olarak görünce: "Bu şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye, beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır." dedi."(Neml, 27/40)

sonrasında evet kaan bey peygamber degıl, lakin havas ilmi olsun ledun olsun durugörü olsun metafizik olsun astral seyahat olsun bir çok ilim kapısı var. ve unutmayalımki Allah c.c ilim isteyene ilim para isteyene para veriyor vb.. bir çoğu 3 harfli der bana göre ise cin dir onun adı.( 3 harfli diyince onlardan bahsettiğimizi anlayacak kadar zekidirler :) ] bazı insanların bu varlıklarla yakın bağları oldugu tartısılmaz bır gercektır. bunu kabul ederek yukarda vermısım oldugum ayetide kabul ediyorsan, ki etmelisin. saniyeler içinde bu bilgilerin aktarılması Allah için hiçde zor değildir. aynı zamanda şeytan içinde zor değildir.
selametle.
Bu mesajınızdan sonra, Kağan Beyi bir kaç saat Yazılı ve Görsel basında araştırdım ve kendisi hakkındaki fikirlerimde yanıldığımı anladım. Kendisini yeterince kanıtlamış olduğunu gördüm. İkizceli ustamıza katılıyorum, son nokta konusuna gerçekten temkinli yaklaştığını gördüm. Kendisi bu yorumumu okursa mutlaka cevaplandırmasını bekliyorum. Her şey tamam, yerini biliyor ve tam olmasa da yakın çevresine kadar yönlendiriyor, amma velakin; "Senin yerinde ya da sorduğun yerde bilmem şu kadar define var fakat hiç boşuna uğraşma alamazsın, başaramazsın veya sana nasip değil, elde edemezsin, her şeye rağmen elde etseniz bile size hayırdan çok şer getirir" şeklinde yaklaşımlarda bulunabiliyorlar mı? bu sorunun cevabını merak ediyorum.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Keyifle ve severek izlediğim bir proğram , yapımda ve yayında emeği geçen Hakan bey ve Kağan bey'e Tşklerimi sunmak isterim.
yönetmen ve yapımcı murat beyede hakkını vermek lazım, baya yoğun gecıyormus yayın süreci, bide ben arada whatsap tan dürtüyorum,temelli bir karmaşa :D saolsun nezaketinden ödün vermeyip cevaplıyor bizi.
senin vesile ile selam yollamış olalım. tüm yayın ekibine.

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Bozkurt ustam dün program tekrardı. Programın facebook sayfası dahil kimseden ses yok. Merakda kaldım ben.haftaya varmı canlı yayın? Bilginiz varmı? Teşekkürler..

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bozkurt ustam dün program tekrardı. Programın facebook sayfası dahil kimseden ses yok. Merakda kaldım ben.haftaya varmı canlı yayın? Bilginiz varmı? Teşekkürler..

dün akşam yayın yönetmeni arkadaş ile görüştüm, sunucu hakan bey yurt dışında oldugu ıcın tekrar yayını vermısler. haftaya devam edecekmiş. bilginize..

gizlihazineler

Yapımcı/Yönetmen
Kullanıcı
Programımıza yoğunluktan dolayı bazen ara verebiliyoruz. İlginiz ve alakanız adına teşekür ediyoruz. Bu hafta PAZAR akşamı saat 22:30'da KAÇKAR TV ekranlarında bir klasik haline gelen GİZLİ HAZİNELER programında CANLI YAYIN ile sizlerle olacağız. Sakın kaçırmayın...

İyi forumlar dileriz.

Facebook:
Youtube:

esrarengiz2828

Kullanıcı
hakan bey ve kaan hocam siz bizim gurur kaynağımızsız size sosuz teşekkürler sesimizi dile getiriyorsunuz seve seve izliyoruz inşallah kanunlardaki değişikliklere yardımınız dokunur saygılar

A21MEDLi

Admin
Programa Gaziantep'ten bağlanan bir izleyicinin "Tarlasında define olduğundan şüphelenmesi ve yardım istemesi" karşısında, Kaan Bey'in vermiş olduğu cevaplar hakkında görüşü olan arkadaşların fikirlerini öğrenmek istiyorum. "Saniyeler önce çok uzaklardan telefonla bağlanan bir kişinin, tarlasında var olan taş, ağaç, hatta define, çevresindeki arazi yapıları ve arazi üzerindeki ağaç türleri vs." bilgileri kim, nasıl ve hangi gizli güçlerle bilebilir? Bu konunun irdelenmesi gerektiğine ve tartışılması gerektiğine inanıyorum.

öyle insanlar varki tarlada saydıklarının dışında,telefonda o insanla konuşurken arazide kaç kişi olduğumuzu net söyleyen insanlar var tabii bunuda kendilerine bağlı,cin sayesinde görüp söylüyorlar.
hatta bununla ilgili yaşanmış örnek vereyim,arkadaş telefon açtı ben nerdeyim dedi verdiği cevap şaşırtıcıydı arkanda siyah incir ağacı,ağacın yanında çukur var dedi.gerçektende telefon açan arkadaş dediği gibi siyah incir ağacı ve çukurun yanındaydı..
o insan bunları biliyor,fakat iş gömü bulmaya zengin olmaya gelince,sınırlarını ve hadlerini bilip susma hakkını kullanıyorlar.
tabii bazı üçkağıtçı paragöz,sahtekar hocalara kalsak ooo her yerde gömü var..kendilerini bi b.k sanıp definecileri zengin edecek diye sömürürler..

TEVFiK

Vip Üye
öyle insanlar varki tarlada saydıklarının dışında,telefonda o insanla konuşurken arazide kaç kişi olduğumuzu net söyleyen insanlar var tabii bunuda kendilerine bağlı,cin sayesinde görüp söylüyorlar.
hatta bununla ilgili yaşanmış örnek vereyim,arkadaş telefon açtı ben nerdeyim dedi verdiği cevap şaşırtıcıydı arkanda siyah incir ağacı,ağacın yanında çukur var dedi.gerçektende telefon açan arkadaş dediği gibi siyah incir ağacı ve çukurun yanındaydı..
o insan bunları biliyor,fakat iş gömü bulmaya zengin olmaya gelince,sınırlarını ve hadlerini bilip susma hakkını kullanıyorlar.
tabii bazı üçkağıtçı paragöz,sahtekar hocalara kalsak ooo her yerde gömü var..kendilerini bi b.k sanıp definecileri zengin edecek diye sömürürler..
A21MEDLİ dedi:
S.a. Evet sayın ustam çok doğru Ne yazıki banada böyleleri denk geldi.:mad: para--çıklarımda hep gitmiş-ti:eek: ama şimdi isede hoca dedilermide (kedi gibi ) Tüylerim diken diken oluyor.:D