Gökyüzünden Neredeyse Kafama Düşen Taş | Define işaretleri ve anlamları

Gökyüzünden Neredeyse Kafama Düşen Taş

Glik

Kullanıcı
Selamün aleyküm ustalar

Konu define ile alakasız ama soracak başka kimse bulamadım. Köyde iken etrafta tek bir evin olduğu ve kimsenin olmadığı geniş bir alanda iken gökyüzünden metal olan çatıya havan topu gibi bir şey düştü o an siyah birşey gibi gördüm.

O anki sesle hemen içeri doğu hareketlendim. Sonra etrafa bakarken bu taşı gördüm düşen şeyde siyahtı ve bu taş da siyah ve etrafta bu taştan hiç yok. Zaten dikkatimi direkt bu çekti..

Nedir bu taş.?
Bu taşın daha önceden burada olmadığına adım kadar eminim. Olsa mutlaka görürdüm zaten dikkat çekiyor..

Bu taşı kim attı diyeceğim imkanı yok birisinin atmasından zaten çatıya da dik şekilde düştü.
27fb65402ab2db4a2c224822b508739c.jpg
065ac3739259af97cadba0e16226e525.jpg

meinblauesleben

Kullanıcı
Ustad "meteor"dur o söylediğine göre, 2. ihtimal da var küçük bi ihtimal de yakınlarda maden varsa maden de de kontrollu patlama olduysa da olabilir

Glik

Kullanıcı
Ustad "meteor"dur o söylediğine göre, 2. ihtimal da var küçük bi ihtimal de yakınlarda maden varsa maden de de kontrollu patlama olduysa da olabilir
Var maden ama konuştum herhangi bir patlama olmadığını söyledi o maden deki arkadaş. Zaten patlama yapılsa sesini duyarız.. ses de yoktu..

Meteor taşı ise ne yapılabilir? Değeri var mıdir?

Teşekkürler bu arada cevap için.

gıral

Vip Üye
Otaş değerli olabilir gökten düştüise fakatbunu bizdeğilde mta ya bisor ilgilenmezlerse nasa yı ara :D şakademiyorum gerçekten milyon dolar edenleri varmış vede bunların peşini bırakmıyor ilgileniyorlarmış önemliymiş amaönce can yani MTA

Glik

Kullanıcı
Otaş değerli olabilir gökten düştüise fakatbunu bizdeğilde mta ya bisor ilgilenmezlerse nasa yı ara :D şakademiyorum gerçekten milyon dolar edenleri varmış vede bunların peşini bırakmıyor ilgileniyorlarmış önemliymiş amaönce can yani MTA
MTA ya nasıl soracağım ki resimlerini çekip mi atmam gerekiyor pek bilgim yok :)

ZcK299

Kullanıcı
Hayırlı olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

ersan

Admin
ustam eyer orjinal meteorsa bilki deyeri cok yuksek bir tas ama meteor taslarinda bir ismi var ve kalitesi var o yuzden buyle elmaz satan mazalar varsa yasa buyle renkli tas ustalari varsa bir gustermekte fayda var bence guzel para eder bil ustam