Görsel Konu

DERMANBEY

Kullanıcı
arkadaşlar burası arazinin bombeli yaptığı yerde daha önceden açılmış olarak tespit etiiğm yerlerden bir tanesi yukardan tıkç şeklinde giriş verilmiş ama buraya yandan giriş yapılmış burasının mezarmı ne olduğunu bilmiyorum etrafında işaret felen bişe yok ne olduğunu değerli ustalarımıza bırakmak istiyorum.aynı zamanda içerden saltaşı gibi yuvarlak bir kayanın açılması ile başka bir yere geçiliyor ama oraya güvenlik nedeni ile bakmadım.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

derman bey kardeşim,diğer bulguların hepsini yok kabul etsek,sadece çi,zdiğim bölüm,mezar üstü.
bunca işçilik bir mezar için yapılmaz. mutlaka tünelli girişler olacak. resim dar içten alındığı için,her hangi bi,r başlangıç verilmesede ,zorlu ve ciddi yapıtlar çıkar.
en güzeli,ehil birinin tespit etmesiyle açığa çıkarılabilir.
sağlıcakla afiyetle.

DERMANBEY

Kullanıcı

ikizceli ustam işaretlediğiniz yerin tam karşisindan resimdeki yerden geçtiğin zman yuvarlak sal taşı gibi kapak var yuvasına yittiğin zman başka bir yere geçiyosun ama o raya bakamdım ordan da başak bir yere olabilir.

DERMANBEY

Kullanıcı
doğru sölüyon usta alan almmış götüren götürmüş ,ama buraların içine girdinmi kaybolursun benim tahminim arazinin bombeli yaptığı yerler baştan sona bu gibi yerlerle dolu.işaret felan bişe yok ,kayalık alanların yoğun olduğu yerlerde sunak vs mezar envanterleri var.ama bu gibi yerleri bilemiyosun eğer toprağın yarım metre altında tıkaç şeklinde kapağı bulursan o başka.