Görsel | Define işaretleri ve anlamları

Görsel

Mirkut

Vip Üye
Bölge Bingöl

MAVRAN

Super Moderatör
Neyle bu tesbiti yaptınız mümkünse yaz istersen özelden de yazabilirsin.

Mirkut

Vip Üye
@Mirkut ustam, ben bu makinaların yabancısıyım.
Ne kendisini bilirim ne de görüntülerini.
Derinlik verir mi bu makina hocam?
Verir ustam yereki kullanmasini bilen olsunbhic sikinti olmaz net derinlik 8 e yakin 6 dan sonra biraz bulanik verir 8 den daha derine gider. Buranin derinligi 6.30 hatirladigim kadariyla

constantine

Kullanıcı
Bu tıp cıhazları herkez goremez ustam bızde ulasabılırmıyız saygılar

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkut

Vip Üye
Ustadim haklisin hakli olmasinada marka ayni olabilir fakat goremez ayni sekilde. Simdi bu resme istinaden marka ismi versem alabilecekler almanin pesine duserse olmaz cunki ayni sekilde bunu gorebileceklerini sanmam. Biraz sabirli olun iyice piyasadaki cihazlarada tabi ayni olan markaya eger ayni sekilde verirse gonul rahatligiyla cihazin ismini verebilirim.
Suda varki bu cihazin normal boslukta olmayan metallerde yanildigini gordum. Bazi mineralleri elemediginide gordu. Cogu metalide resmini verdigini gordum. Bicaksa bicak oldugunu bilirsin mermiyse mermi oldugunu bilirsin sekil ayni sadece rengi kizarik cikar.
Vel hasil piyasadaki cihazlarada bakip sonra bilgi veririm vebal almak istemedigimden affiniza siginirim. Selametle kal.

Mirkut

Vip Üye
Sunuda belirtmek isterimki herhangi bir cubuk ustasinin buldugu bulgulari paylastigim cihazdahi o bulgulara ulasamaz ve minerali bir cubuk ustasi gibi eleyemez. Cogu binlerce dolarlik cihazlarin tesbit ettigi yerlerde mineral oldugunu cubuklarla tesbit ettim ve gerek kendim acarak kendimi test ettim gereksede cihazi atanlara actirdim test ettim cubuk cihazlari gecti. Velhasil cubugu iyi kullanirsak kendimizi gelistirirsek (ki ben halen cubugu arastiriyorum belki iyibir ustanin tozu bile olmam)iyibir cubuk ustasi en iyi makineden daha kiymetli ve daha derini bulabilir cihaz cubugun aldigi derinlige ulasamaz. Cubuklarla azimi olunursa en iyi cihaz elimize aldigimiz 3 5 liralik cubuklardir.