Görseller (Görelim-Şaşıralım-Düşünelim) Taş Devri Hiç Olmadı. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Görseller (Görelim-Şaşıralım-Düşünelim) Taş Devri Hiç Olmadı.

Reedmann

Kullanıcı

Kader25

Admin
Kader ustam Bizde yan yana koymayı bilmiyorlar Yönlendirme yapınca kızıyorlar Heleki bayanlar park edince arabanın anasını ağlatıyorlar küt pat sağı solu Allah ne verdiyse
Dünyada bizim kadar rahat
Bizim kadar kuralsız yaşayan bir millet daha var mı bilmiyorum.
Hangi işimizde yüzümüz kızarmıyor ki?
Ne doğulu olabildik ne batılı.
Turistler bile 3 günde alisiyorlar bu halimize.

Reedmann

Kullanıcı
Haklısın ustam haberleri açıyorum insanlar patlamaya hazır bomba gibi kavga cinayet tehdit ne ararsan çıkıyor Yazık bu millete ne hale geldik Hem kızıyorum hem üzülüyorum Acilen bütün memleket düzenli olarak psikoloğa gitmesi lazım zorunluda olursa Sorunlu insanlara cip takmak lazım 🙂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Söylediğim siyasi olarak düşünülmesin de kapitalizm denen düzenin amacı bu zaten. İnsanlar sadece para düşünerek çalışsın, bencil olsun, kazanmak işini görmek için her şeyi mübah saysın. Yani para insanca duyguların önüne geçsin. Bu olduktan sonra gerisi zaten geliyor

Kader25

Admin
Haklısın ustam haberleri açıyorum insanlar patlamaya hazır bomba gibi kavga cinayet tehdit ne ararsan çıkıyor Yazık bu millete ne hale geldik Hem kızıyorum hem üzülüyorum Acilen bütün memleket düzenli olarak psikoloğa gitmesi lazım zorunluda olursa Sorunlu insanlara cip takmak lazım 🙂
Biraz önce haberlerde okudum.
Cuma namazında birisi on safdaki birisine bir şaplak vuruyor. Amma iyi ses geliyor.😁
Saplagi yiyen Allahsiz Kitapsız ana avrat sövüyor. İmam sessiz olun diye anons yapıyor. Sonra birsey yok gibi namaza devam ediliyor. Güler misin ağlar mısın?
Ben gülüyorum. Cunku kıyamet geliyor.
😁😁😆

Kader25

Admin
Kazı dediğin böyle yapilir;
KADEMELİ.
Her 1.5 metrede en azından 1/2 metre kademe yapacaksın ki merdivensiz in çık.
Ve en önemlisi EMNIYET.
Bizim millet kuyucu. Lakin onu da beceremiyor aşağı inerken konik bir hale geliyor tıkanıp kalıyor ve bırakıyor usaniyor.
Bunun böyle olduğunu bilen uyanık tayfa burada tespit yapıyor. Sonuç olumlu ise; yukarıdan kademe vererek Hedefe daha kısa zamanda ulaşmış oluyor.
Kademeli teknikle iş yapılan yerin en güzelini konyanın bir ilçesinde gördüm gezerken. Soruşturulması, başlarında ermeni birisi varmış. Bu ermeniler bu işi biliyor.😃
Screenshot_20230913_074151_Facebook.jpg
Burada 3 kademe yapmışlar.
Yaklaşık 6 metre kadar.
İşçilik uzun sürer sananlar aldanır.
Bu şekilde hem kısa sürer hem emniyetli olur. Elbette bu dediğimiz arazi bu şekilde müsait ise. Amma her durumda mantık böyle kurulmalı.

Reedmann

Kullanıcı
Güzel bir çalışma olmuş Bu heykeller her zaman ilgimi çekmiştir Parmaklar çok estetik yapılmış Gelişmiş bir uygarlığın yaptığı burdan belli