Görseller Hakkında Yardımda Bulunabilir Misiniz Ustalar Güncel !! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Görseller Hakkında Yardımda Bulunabilir Misiniz Ustalar Güncel !!

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

önceden açılmış görünümü var. orjinalde öyle olmaz.

boşuna kırmaya çalışılmış. boşluk tespiti yapabilirsen, odayı bulursun. sağlıcakla.

metris

Kullanıcı
ersan ustam tesekkur ederim. kayanin boyu 3-4 katli apartman yuksekliginde oymalarin altinda ki acilmis olan yer ufacik bi yer insan zor sigiyor comeserek demekkiicerden bosluk tespiti yap
amiz lazim. sizin cubuklar konusunda bilgi paylasiminizdan cok istifade ettim hakkinizi helal edin.

metris

Kullanıcı

önceden açılmış görünümü var. orjinalde öyle olmaz.

boşuna kırmaya çalışılmış. boşluk tespiti yapabilirsen, odayı bulursun. sağlıcakla.
ikizceli hocam sagolun sizinde bilgilwrinizden cok yaraelandim simdiye dek hep cobuklar konularinizi inceledim bugun diger forum konulariniza gectim :) bu matkapla oynanan yerin yaklasik 6-7 metre yuksekliginde oymalar var ins onlari rc helkopter ile resimlemeye calisacam. kaya 6-7katli apartman yuksekliginde yaklasik 4. kata denk gelecek yukseklikte kapaga benzettigim yeri var ins en kisa zamanda her yonuyle cevresel resimleyicem. saygilar.