Gold finder | Define işaretleri ve anlamları

Gold finder

delicavus15

Kullanıcı
Ustalar bu makinayı kullanan varmı tavsiye edermisiniz iş gorurmu videolarda anlatıldığı gibi ayrım yapıp derinlik ve varmidir

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
öncelikle hoş geldin ben kullanmıyorum fakat sana tavsiyem videolara aldanma orda çok oyunlar dönüyor bekle kullanan vardır geldiklerinde cevap verirler acele etme

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Onu üreten firmayla ilgili ifşa videoları vardı. Kullanıcı olmadığımız için iyi ya da kötü bir şey söyleyemeyiz. İnternette firma ve dedektör hakkında kullanıcı yorumlarını arayın.

Reedmann

Kullanıcı
Bir tane kiralamıştım sürülmüş tarlada denedim heryere ötüyor sürülmeyen yerde biraz daha stabil metal derinde oldumu ekrandaki çizgi altta olur Yüzeye yakınsa üstte olur çizgi

bahtiyar20

Kullanıcı
Ustam bende iki makine var biri Garrett gti 2500 diğeri uğurun Golden rain i var yani Gold finderin Bir üstü firmanın verdiği bilgiye göre güya Gold finderden daha derin şimdi gelelim senin soruna kesinlikle derinlik olarak videolardaki derinlik ile alakası Yok öyle üç metere dört metre olayı yalan bende hevesle almıştım özellikle sordum firmaya alirken bir Metreden 20x20 altın levhayı görür mu diye ama pek mümkün değil ileride elime levha geçerse deneyip söylerim.😂 ama hurdacıysan varil jant toplayacam dersen belki görür o derinliği bilmiyorum lakin değerli metaller i çok derinden almıyor benim tecrübeme göre ayrımı gerçekten güzel gti 2500 ün yanıldığı değersiz metallerde çift sinyal özelliği sayesinde başarılı ama derinlik fiyasko boşluk konusunda çubukla tespit ettiğim üç dört metre derinlikte ki boşluğun sınırina gelince minarel olarak gösterdi ağzı açık tünelde zaten boşluk özelliği çalışmıyor bunu firma söylüyor başka bir yerde denedim beton kapalı su deposunda oda derinlik yaklaşık iki buçuk metre yıllardır ağzı kapalı üzerinde dere kayırı var orada da bir mineral ara sıra boşluk gösterdi yani boşluk özelliği de çok randımanli değil son olarak bu makine küçük alanda atıyorum iki üç metre kare içerisinde arama yapacaksan yavaş yavaş hassas şekilde öyle iş görür yoksa Toprak ayarı kaçıyor sürekli toprak ayarı yapmak zorundasın yani tek bir ayar ile kocaman geniş bir arazi gezemezsin ve başlığı yavaş sallamak zorundasın hızlı geçersen hedefi görmüyor sonuç olarak inan o parayı hak etmiyor illaki istiyorsan ucuza ikinci el bak derim baya ikinci elleri mevcut piyasada

HASMİR

Kullanıcı
Ustalar bu makinayı kullanan varmı tavsiye edermisiniz iş gorurmu videolarda anlatıldığı gibi ayrım yapıp derinlik ve varmidir
Gold finder için hiç güzel şeyler söylemiyorlar.ben kullanmadım ama kullanan arkadaşım çöp almışım dedi.ben vrp1000 birde ugurun arex17 sini kullanıyorum ve ikisinde derini o dedikleri kadar göstermiyor.ama tavsiye istersen viagold' arastir derim.