gümüş çubuklaın çekim verdiği nokta | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

gümüş çubuklaın çekim verdiği nokta

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: gümüş çubuklaın çekim verdiği nokta

aliömer dostum,bende senin gibi anlayıp sordum kendisine,ersan ustayı yanlış anlamışız,
o diyorki bu resimleri daha oncede hatırlıyorum, demekki çubuklarla kendi yerini doğrulamış bu beni mutlu etti anlamında cevap yazdı bana.

yanlış anlamadıysam durum böyle.
dur bakalım cevap yazar kendiside.

cantar

Vip Üye

ersan kardeşimiz bir benzerini görmüş olabilir veya bir başka kişi aynı bölgeyi başka bir forumda paylaşmış olabilir aynı açıdan veya daha farklı açıdan çekmiş paylaşmış olabilir ..
yada siz buraya daha önce farklı başka çubuklarla gittiniz fakat bu seferde gümüş çubuklarla gittiniz ve bu sonuçları aldınız ve ersan da size soruyor bu çubuklarlamı netice aldınız gibi soruyor sanırım...
malum ersanın türkçesi şifreli kendisini güzel bir insan olduğu için hepimiz seviyoruz.........
veya takdim tehir yapmıştır yanlış hatırlıyordur.............
kendi si daha net açıklar sanırım....

TEVFiK

Vip Üye

ersan kardeşimiz bir benzerini görmüş olabilir veya bir başka kişi aynı bölgeyi başka bir forumda paylaşmış olabilir aynı açıdan veya daha farklı açıdan çekmiş paylaşmış olabilir ..
yada siz buraya daha önce farklı başka çubuklarla gittiniz fakat bu seferde gümüş çubuklarla gittiniz ve bu sonuçları aldınız ve ersan da size soruyor bu çubuklarlamı netice aldınız gibi soruyor sanırım...
malum ersanın türkçesi şifreli kendisini güzel bir insan olduğu için hepimiz seviyoruz.........
veya takdim tehir yapmıştır yanlış hatırlıyordur.............
kendi si daha net açıklar sanırım....
S.a. Evet ben'de Sayın cantar Ustama cani gönül'den katılıyorum
gerçi ben ersan Ustamı tanımam ama ben video sunda gördüğüm kadarı ile yorumları ile çok saygı duyuduğum ve sevdiğim bir kardeşim
bende bir zamanlar benimde görmüş olduğum başka bi işareti böyle bir sitede'de görünce çok şaşırmıştım hatta bende sordum ama benim bildiğim yer ile hiç bir bağlantısı yokmuş bunuda anlamış oldum
ersan kardeşiminde benim gibi sormasını ben doğal karşılıyorum
bu aradada emeği geçen tüm ustalarıma teşekkür ederim güzel konular işlenmiş
Saygılar.

Son düzenleme:

ersan

Admin

saolun ustalarim demeki ben baska sitede gurmusum bu resimleri dorudur necin derseniz bu resimleri de guzum isirdi bir yerden .
ustalarim ben uyleyim 10 sn de gecsem bir yerde sat gecelen 1 bulurum gecti ve gurdu seyi unutmam ;););) ustam cok sevindim bu yeri gumus cubuklarlan tespitine .

Son düzenleme:

ibrahim181

Kullanıcı

saolun ustalarim demeki ben baska sitede gurmusum bu resimleri dorudur necin derseniz bu resimleri de guzum isirdi bir yerden .
ustalarim ben uyleyim 10 sn de gecsem bir yerde sat gecelen 1 bulurum gecti ve gurdu seyi unutmam ;););) ustam cok sevindim bu yeri gumus cubuklarlan tespitine .
ustam daha önce açtığım konudaki haç sizce aynısımı

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

son resimde kayalar yılan gibi yılan ölü duruyor ilginç resim

ersan

Admin

merhaba aliömer usta sana hic KANAS_USTAM hic yorum yaptimi senin konularina .
eyer yaptiyse ustam bir dikatli incele ustanin yorumlarini bak gureceksin tam ,,
tam gumus cubuklar kadar doru biliyor ,,
benim iki isaretime yorum yapti zamaninda ustam sanki kendisi koymus kadar biliyor .
ama ne yaziki ustamiz yazmiyor ,,onunda bir nedeni vardir,,
hadi ustam selyametlen kal.